İnsanlar arasında ayrım yapmadım

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Zihni Şahin, Hayatımız boyunca hiçbir insanımız arasında ayırım yapmadım. İyi ve kötü günlerinde her zaman beraber oldum dedi\r\n

 İnsanlar arasında ayrım yapmadım
\n  
\n
\n  
\n
\n Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Şahin, gittiği her yerde Bafralı vatandaşların büyük ilgisini ve desteğini gördüğünü belirterek, Beş yılda yaptığımız hizmet ve çalışmalarda hiçbir vatandaş arasında ayırım yapmamamızın karşılığını şimdi görüyoruz. Bafra’da her siyasi partiden insandan destek alıyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n 41 PROJEMİZ HAZIR
\n
\n Başkan Şahin, Asırlık büyük parkta mahalle sakinlerine hitap etti. Yoğun katılım olan açık hava toplantısında, sinevizyon eşliğinde 5 yılda yaptığı 33 proje ve hizmeti anlatan Başkan Şahin daha sonra Çetinkaya Beldesi ne geçti ve orada havai fileklerle karşılandı. Başkan Şahin burada yaptığı konuşmada, insanlar arasında ayrım yapmadıklarını söyledi. Şahin, Beş yılda 33 proje ve hizmeti hayata geçirdik. Önümüzdeki beş yılda Allah ın izniyle 41 proje hizmeti daha Baframıza ve insanlarımıza kazandıracağız ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n DAİMA İLERİ
\n
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü: Bizim derdimiz Baframıza ve insanlarımıza daha çok hizmet etmektir.  Hayatımız boyunca hiçbir insanımız arasında ayırım yapmadım. İyi ve kötü günlerinde her zaman beraber oldum. Kadirşinas ve vefalı hemşehrilerim bunun karşılığını bizlere sevgisi, saygısı ve destekleriyle veriyorlar. Bundan çok büyük onur ve mutluluk duyuyorum.  Hemşehrilerim bizi Bafra’nın ortak adayı konumuna getirdiler. Hepsine teşekkür ediyorum. Başbakanımız, hükümetimiz, Samsunlu bakanımız, milletvekillerimiz belediye başkanlarımız ve Bafra belediyesi olarak bütün gücümüzle tüm belde, köy ve mahallelerimizde hizmet edeceğiz. Bu gücten Baframız ve insanlarımız kazançlı çıkacaktır. Bafra olarak daima ileri gideceğiz. Partizanlık ve dedikodu ile kaybedecek zamanımız yok. Baframız bir güzel yola girdi. Bu yolda hep beraber ilerleyeceğiz.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

2 Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

3 Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

4 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

5 Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

6 Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

7 Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

8 Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

9 Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

10 Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

hızWeb