Atakumlu set çekmez

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, vatandaşların her gün biraz daha büyüyen Atakum u acemi ellere mi usta ellere mi teslim edeceğine karar vereceğini belirterek, Ben biliyorum ki, Atakumlular bilinçli insanlardır. İlçelerinin bu gelişiminin önüne set ç

 Atakumlu set çekmez
\n  
\n
\n Halk ve esnaf ziyaretleri çerçevesinde Gülşehir, Mimoza, Gardenya ve Eras Sitelerini ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, ilçenin henüz 20 yaşında genç bir kent olduğunu, gelecekte buranın çok daha keyifli zamanları olacağını söyledi. Burma, Türkiye de bilinir, tanınır bir yer haline geldik. Artık Samsun denince akla Atakum geliyor dedi.
\n
\n  
\n
\n ATAKUM MARKA OLDU
\n
\n Atakum un günden güne değerlenerek marka haline geldiğini ifade eden Burma, Türkiye de tanınır ve bilinir olduk. Artık Samsun denince akla biz geliyoruz. 2009 yılında sıkıntılı bir tablo devralmıştık. Şükürler olsun ki buna rağmen çalışma azmimiz, gayretimiz, Atakumluya verdiğimiz sözü yerine getirme hevesi ve kararlılığımız ile gecemizi gündüzümüze katarak çok çalıştık ve verimli bir dönem geçirdik. Şimdi Türkiye nin en hızlı gelişen, değişen, büyüyen bir ilçesiyiz. Son beş yılda  45 bin nüfus aldık.Bu neredeyse pek çok ilin nüfusundan fazladır. Çok renkli, ışığı bol bir yer haline geldik. Emek Park, Yaşam Park, Çakırlar Korusu, Atakum Kültür ve Sanat Merkezi gibi Türkiye çapında projeleri halkımıza kazandırdık. Bunun yanı sıra sosyal tesisler, kültür ve spor evleri, semt sahaları, otoparklar, parklar, şantiye, araç parkı, piknik alanları, kapalı pazaryerleri, düğün salonları, yol, asfalt, kaldırım gibi bir yığın eser ve işi Atakuma kazandırdık diye konuştu.  
\n
\n  
\n
\n ACEMİ ELLERE TESLİM ETMEYİN
\n
\n On yıla kalmadan Samsun un en büyük ilçesi olacaklarına inandıklarını, bunda hazırladıkları ve uygulamaya koymak için sabırsızlandığı gelecek projelerinin büyük rolü olacağını kaydeden Başkan Burma, şunları söyledi: Ortaya koyduğumuz çağdaş kentleşme ve kentlileşme vizyonu doğrultusunda , turizm akslı, eğitim ve sağlıkta iddialı olup öne çıkan bir yer olma hedefimiz vardı. Bu doğrultuda büyümemizi sürdüreceğiz. Karadeniz in yıldızıydık, şimdiki hedefimiz ise Türkiye nin yıldızı olmaktır. Her gün biraz daha büyüyen ve gelişen 150 binlik Atakum u acemi ellere mi usta ellere mi teslim edeceğinize, yapacağınız değerlendirmeden sonra  karar vereceksiniz. Ben inanıyor ve biliyorum ki, Atakumlular bilinçli insanlardır. ilçelerinin bu gelişiminin önüne set çekecek bir tavırda olmayacaklardır.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun şehidini karşıladı

1 Samsun şehidini karşıladı

Papaz ve tarihi eser avcıları Samsun'daki bu kapının peşinde

2 Papaz ve tarihi eser avcıları Samsun'daki bu kapının peşinde

Dehşet veren olay

3 Dehşet veren olay

Otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

4 Otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Yolcu otobüsü devrildi: 19 yaralı

5 Yolcu otobüsü devrildi: 19 yaralı

Samsun'da yarım asırdır zamana 'ayar' veriyor

6 Samsun'da yarım asırdır zamana 'ayar' veriyor

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

7 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

06 Haziran Cumartesi Samsun hava durumu

8 06 Haziran Cumartesi Samsun hava durumu

Fındık fiyatları ne kadar? 06 Haziran Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

9 Fındık fiyatları ne kadar? 06 Haziran Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

10 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

hızWeb