Coşku sandığa yansıyacak

Canik te AK Parti ve kendilerine desteğinin her geçen gün arttığını belirten Belediye Başkanı Osman Genç, Halkımızın AK Parti coşkusu sandığa yansıyacak. Bu coşku halkımızın birilerine son sözüdür dedi. \r\n

 Coşku sandığa yansıyacak
\n  
\n
\n AK Parti Canik Gaziosmanpaşa Seçim Koordinasyon Merkezi düzenlenen törenle açıldı. Yoğun ilginin olduğu açılışa Canik Belediye Başkanı Osman Genç in yanı sıra AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve muhtarlar ile vatandaşlar katıldı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Genç, iftiralardan, yalanlardan medet umanlara en güzel cevabı halkın verdiğini söyledi.
\n
\n  
\n
\n CANİKLİ YİNE TARİH YAZACAK
\n
\n Canik te 30 Mart ta bir kez daha tarih yazacaklarını dile getiren Başkan Osman Genç, Canik in her karışını dolaşıyoruz. Mahallelerimizde partimize ve bize karşı halkımızın büyük bir sevgisi var. Yine köylerimizde de durum aynı. Biz Canik te iki yerel seçim ve bir referandum yaşadık. Sürekli oylarımızı artırdık. Şimdi görüyorum ki 30 Mart ta Canikli halkımız bir kez daha tarih yazacak. Rahatlıkla söyleyebilirim ki Canik te AK Parti açık ara önde. Halkımızın AK Parti coşkusu sandığa yansıyacak. Bu coşku halkımızın birilerine son sözüdür diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AK PARTİ MÜHRÜ VURULACAK
\n
\n Canik halkının 10 yılda hizmeti gördüğünü ve lafa, söze bakmadığını belirten Başkan Genç, Halkımız hizmet istiyor. Bunu da bizim yapacağımızı çok iyi biliyor. Biz halkımızın karşısına projelerimizle elimiz dolu gidiyoruz, birileri gibi dedikodu yapmıyoruz. Dedikodu zihniyeti bundan önce Canik e hangi eseri bıraktı ki şimdi ne versin? Halkımız bunları çok iyi bildiği için bizim etrafımızda toplanıyor. İnşallah Canik te halkımız bir kez daha AK Parti mührü vuracaktır dedi.
\n
\n  
\n
\n Konuşmaların ardından Başkan Genç ve Hocaoğlu, birlikte Gaziosmanpaşa Mahallesi Sondurak ta bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi nin açılışını gerçekleştirdi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

1 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

2 Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

3 Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

4 Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

Samsun polisinden zehir baskını

5 Samsun polisinden zehir baskını

Samsun'daki belediye 16 personel alacak

6 Samsun'daki belediye 16 personel alacak

Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

7 Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

8 04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

9 Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

Samsun'da kazada Doblo ve Peugeot bu hale geldi: 1 yaralı

10 Samsun'da kazada Doblo ve Peugeot bu hale geldi: 1 yaralı

hızWeb