Atakumlu ile alay etmeyi bırak

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, Başkan Burma yı eleştirerek, Ya sen Atakum da yaşamıyorsun ya da bizim zekamızla alay ediyorsun. Hangi hizmetleri yaptın da biz göremedik. Atakum halkıyla alay etmeye bırak dedi\r\n

 Atakumlu ile alay etmeyi bırak
\n  
\n
\n MHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Adayı Cemal Gülhan tarafından düzenlenen sabah kahvaltısına katılan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, Başkan Metin Burma yı eleştirdi. 
\n
\n  
\n
\n SANDIKTA DERSLERİNİ VERİN
\n
\n MHP li Belediye Meclis üyesi adaylarının tamamının hazır olduğu kahvaltıda Çamaş, Sayın Burma nın 2009 yılında  5 yılda yapmayı taahhüt ettiği Atakum için verdiği sözlere bir bakın. 5 yılda yapılan hizmetlere bakın ve karşılaştırın. Bu kente nelerin yapılıp yapılmadığını, daha doğrusu hizmet edilip edilmediğini çok iyi göreceksiniz. Bunlar Atakum a hizmet etmedikleri gibi üniversiteden sonra yaşanan bölgeleri tamamen yok kabul etmişler. Size düşen görev sizi yok sayanlara derslerini 30 Mart seçimlerinde sandıkta vermektir diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n MAZERET ONUN SOYADI 
\n
\n Çamaş açıklamasını şöyle sürdürdü: Her şeye mazeret üreten bir belediye başkanı artık miadını doldurdu. Sel oluyor,   Büyükşehirin suçu diyor. Yol yapılıyor, her yer delik deşik, Büyükşehir yaptı diyor. Ölümlü trafik kazaları meydana geliyor. Büyükşehirin yüzünden oldu diye kendini savunuyor. Onlarca örneği buradan vermek mümkün. Şimdi sana soruyorum ey Burma; Bunlar yaşanırken, sen ne iş yapıyorsun? Şimdi seçim gelmiş halkımıza Atakum u Karadeniz in yıldızı yaptık diyorsun. Bu kadar yalana dolana Pes doğrusu demek az bile olur. Mazeret göstermek onun soyadı oldu  
\n
\n  
\n
\n SÖZ VERMEK NAMUSTUR
\n
\n Yapamayacağı sözleri halkı kandırarak asla vermeyeceğini ve bu yola çıkarken, siyaseti dürüst ve temiz yaparak, Atakum a hizmet etmeyi kendine bir görev edindiğini iddia eden Çamaş, 137 proje açıkladım. Hepsi proje kitapçıklarımızda var. Eğer o kitapçığa koyduğum bir tane projemizi yapamazsam bana hesap sorun. Ben her zaman söyledim bugün de söylüyorum. Ben bu işin sevabına talibim. Halka hizmeti Hak ka hizmet olarak gören bir anlayışla Atakum u yöneteceğimizden herkesin emin olmasını isterim şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

3 Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

4 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da camilerle ilgili karar

5 Samsun'da camilerle ilgili karar

 Kan donduran ifadeler

6 Kan donduran ifadeler

Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

7 Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

8 Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

9 Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

Samsun'da felç geçiren yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetişti

10 Samsun'da felç geçiren yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetişti

hızWeb