KURTAR BİZİ DOKTOR

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Seçim sürecinde karşıma çıkan herkes, ‘Bizi Yılmaz’dan kurtar’ dedi. Ben de Samsun u Yılmaz dan kurtaracağım. Samsun da bir şey değişecek, herşey değişecek dedi\r\n

KURTAR BİZİ DOKTOR
\n  Samsun’da küçük sorunların yıllarca çözülmemesi nedeniyle büyük bir hal aldığını söyleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, çözülemeyen sorunların 30 Mart seçimlerinin ardından kısa sürede ortadan kalkacağını belirtti.  
\n
\n  
\n
\n Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği mahalle toplantıları, ev ve esnaf ziyaretlerinde vatandaşların, Başkan Yılmaz’a büyük tepki gösterdiğini belirten Dr. Günaydın, “Seçim sürecinde geride bıraktığım zaman dilimi boyunca karşıma çıkan herkes, ‘Bizi Yılmaz’dan kurtar’ diyor. Vatandaş öyle bunalmış, daralmış ki artık sabredecek gücü kalmamış. Kendisinden başkasını tanımayan, tek başına karar verip halka adeta zulüm eden birini kim ister ki? Oturduğu koltuğun hakkını veremeyenlere halk sandıkta tepkisini gösterecek. Samsun’da bir şey değişecek, her şey değişecek. Başkan Yılmaz’ın koltuğundan olması sadece bir seçim kazancı değil aynı zamanda şehrimizin de aydınlık günlere koşmasının habercisi olacak” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ‘KAYIPLARLA DOLU 15 YIL’
\n
\n Büyükşehir Belediyesi’nin mevcut yönetim anlayışının Samsun’a hiçbir kazancı olmadığını, aksine büyük kayıplara neden olduğunu ifade eden Dr. Ferhat Günaydın şunları söyledi: “Konuşmalarına bakınca sanki Samsun’u ihya ettiler sanıyorsunuz. Ama şehirde bir tur atan herkes Samsun’un başarısız bir belediyecilik anlayışı ile yönetildiğini anlıyor. 15 yıldır lafla peynir gemisi yürütenler için yolun sonu göründü. Bakmayın öyle kendisini alternatifsiz gösterme çabalarına. Onlar bizden daha iyi biliyor ki bu seçimde büyükşehir belediyesinde yönetim değişiyor. Artık halkından yana, milletiyle kucaklaşmış bir yönetim anlayışı yani Ferhat Günaydın anlayışı hayata geçiyor.” 
\n
\n  
\n
\n ‘NEYİNE TEŞEKKÜR EDECEĞİM?’
\n
\n Seçimin ertesi günü devir teslimin yapılacağı günle ilgili merak içerisinde olduğunu ifade eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Devir teslim törenlerinde yeni başkan, eski başkana çalışmalarından dolayı teşekkür eder. Benim merak ettiğim konu, Başkan Yılmaz’ı uğurlarken kendisine hangi hizmetinden dolayı teşekkür edeceğim konusunda. İlçelerdeki halkı şehir merkezine sokmadığı, Saathane esnafını işyerlerinden ettiği, vatandaşı sürekli mağdur ettiği, kendisinden başkasını tanımayarak Samsun’u ve Samsunluyu göz ardı ettiği için mi teşekkür edeceğim? Yoksa sürekli artan işsizlik, gençlerin gurbete gidiyor olmasından dolayı  mı?” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

3 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

5 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb