Belediyecilik AK Parti nin işi

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, yönetimde irade gösteremeyenlerin geleceği yönetemeyeceğini belirterek, Belediyecilik AK Parti’nin işidir dedi\r\n

 Belediyecilik AK Parti nin işi
\n  
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, 19 Mayıs Mahallesi esnafı ile kahvaltıda buluştu. Sabah kahvaltısında esnaf buluşmasının ardından AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan ile birlikte Zeytinlik Mahallesi nin tüm sokaklarını karış karış gezen Tok, daha sonra Cedit Mahallesi Kalemkaya, Toybelen ve Duruşehir sitesinde bir dizi ziyaret ve toplantılar gerçekleştirdi.
\n
\n  
\n
\n BEN BİLİRİM ANLAYIŞINA SON
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, ayrımcılığın ve etnik milliyetçilik anlayışının İslam’da yerinin olmadığını söyledi. Herkesimi kucaklayan bir yönetim anlayışını geçmişte belediye yönetiminde uyguladığını ifade eden Tok, Mikro  milliyetçilik  anlayışının   kentlilik  bilincine  zarar  verdiğini  ileri sürdü. Farklı  kültürlere  sahip  insanların   Samsunluluk  ruhu ekseninde ortak akıl etrafında buluşması gerektiğini ifade eden Tok, Beş yıllık belediye  başkanlığı görevi içersinde hiç bir zaman ayrımcılık yapmadım. Etnik ayrımcılık ve partizanlık yapmadım. Kimseyi küçük görmedim. Biz  yaratılanı, yaratandan ötürü seviyoruz. Kentlilik bilinciyle yola çıktık, Samsunluluk sinerjisi ve ruhuyla  hizmet edeceğiz. Kentimizin geleceğine  yönelik karar alırken ortak aklı ve istişareyi ön planda tutacağız. Ben bilirim anlayışına son vererek, şehrimizin kanaat önderlerinin fikrini alcağız. Samsunluluk ruhunun öncüsü olacağız. diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n MUTLU ŞEHİR MUTLU TOPLUM
\n
\n Geçmişte AK Parti belediyeciliğinin Gazi ve İlkadım’da yaptıklarının herkesce bilindiği kaydeden Tok şunları söyledi: “İlkadım da halkın düştüğü umutsuzluk AK Parti Belediyecilik hizmetleriyle giderilecek. İlkadım ilçesinin sınırlarının çok ötesinde bir kent vizyonu belirledik. 
\n
\n Gelecek nesiller içinde önemli yatırımlar yapacağız. Yerel yönetimler partinin hizmet anlayışının omurgası olduğu gibi halkla kurumsal olarak buluştuğu ilk noktadır.  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

3 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

5 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb