Paralar nerede başkan?

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, Başkan Metin Burma, bütçenin yüzde 68 ini yatırımlara harcadığını söylüyor. Bu da 190 milyon TL ye denk geliyor. 190 milyon TL lik yatırım nerede? Yoksa bu paralar havaya mı uçtu Sayın başkan? di

 Paralar nerede başkan?
\n MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, Başkan Metin Burma nın Atakum halkına doğruları söylemediğini iddia ederek, Atakum un yıllık bütçesi ortalama 50 milyon Tl.dir. 5 yıllık bütçesi ise 250 milyon TL olarak görülmektedir. Şu ana kadar Atakum Belediyesi nin kendi mülklerinden satılıp elde edilen geliri ise 30 milyon TL. civarındadır. Yani toplam belediyenin geliri 280 milyon TL. olarak kayıtlara geçmiştir. Bu paranın yüzde 68 i yaklaşık 190 milyon TL ye denk geliyor. Allah aşkına soruyorum şimdi; Atakum daki 190 milyon TL. lik yatırım nerede? Yoksa bu paralar havaya mı uçtu Sayın Başkan? diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n LOZAN MEZBELELİK OLDU
\n
\n Çamaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: Atakum da rutin olarak yapılan belediye hizmetleri gerek medyaya, gerekse kamuoyuna yanlış bir şekilde aktarılıyor ve halkımızın zihninde farklı bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Tecrübe abidesi Sayın Burma yı çok övündüğü Lozan Parkı nın içler acısı halini görmeye davet ediyorum. Adını Milli Mücadelenin zaferle sonuçlanmasının simgesi olan Lozan dan alan parkımızın mezbelelik hali Sayın Burma nın tecrübesinin de, mesleki birikiminin de ve belediyecilik hizmet anlayışının da ne olduğunu ortaya koyuyor.  Başkan Burma artık yoruldu ve durum mukamemesinde zorlanıyor. Artık ne hesabı kitabı takip edecek derman, ne de Atakumlunun alamadığı hizmetleri yerinde görecek takat Sayın Burma da kalmamış. Başkan ve ekibine yapacağımız en büyük iyilik ve Atakumlu hemşehrilerimize ilk hizmetimiz O nu, 30 Marttan sonra çok uzun bir tatile göndermek olacaktır.  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

1 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

2 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

3 Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

4 Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

5 Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

6 Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

7 Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

8 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

9 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

10 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

hızWeb