Her mahalleye halı saha ve oyun alanı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yeni dönemde her mahalleye bir halı saha ve oyun alanları inşa edeceklerini söyledi\r\n

 Her mahalleye halı saha ve oyun alanı
\n  
\n
\n İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kılıçdede Mahallesi nde düzenlenen mitingde mahalle sakinleri ile buluştu. Vatandaşların sevgi gösterileri arasında miting alanına gelen Başkan Demirtaş, her mahalleye bir halı saha ve oyun alanlarını inşa edecekleri söyledi.
\n
\n  
\n
\n ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATTIK
\n
\n Meclis üyeleri ile birlikte Kılıçdede Mahallesi sakinlerine seslenen Başkan Demirtaş, 5 yıllık görev süreleri içinde ilçe genelinde bir çok önemli çalışmaya imza attıklarını kaydetti. Başkan Demirtaş, ilçede yapılan yol ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra park, bahçe ve oyun alanlarına da önem verdiklerini belirterek, Yeni dönemde her mahallede vatandaşlarımız spor ve dinlenme alanları oluşturacağız. Vatandaşlarımızın dinlenebilecekleri, çocukları ile vakit geçirebilecekleri, spor yapabilecekleri mekanlar yapacağız. Bu projeye Her mahalleye bir halı saha ve oyun alanı adını verdik. Karasamsun ve Çatalarmut Mahallelerindeki gibi her mahallede uygun alanları ortaya çıkarıp bu projemizi hayata geçireceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n 25 PARK VE OYUN ALANI AÇTIK
\n
\n İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçe genelinde insanların nefes alabilecekleri ortamlar oluşturmaya çalıştıklarını ifade ederek, Bu dönemde sadece 2013 yılı içinde okul bahçeleri de dahil olmak üzere 25 park ve çocuk oyunu alanı projesini hayata geçirdik. İlçede ayrıca peyzaj çalışmaları noktasında da bir çok çalışma gerçekleştirerek, 2013 yılında 8 bin fidanı toprakla buluşturduk. Yeni dönemde sosyal donatı alanlarına daha fazla önem vereceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Başkan Demirtaş, mitingin ardından vatandaşlarla sohbet ederek, Kılıçdede Mahallesi nde bayanlar için çıkmaz sokaklarda da spor alanları oluşturacaklarını da sözlerine ekledi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb