Bafra da değişim sürecek

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Zihni Şahin, ilçedeki değişim ve gelişimin yeni dönemde de devam edeceğini belirterek, Beş yılda yaptığımız 33 projeye, yine dönemde 41 hizmet daha ekleyeceğiz dedi\r\n

 Bafra da değişim sürecek
\n  
\n
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerini aralıksız sürdürüyor. Ziyeretlerinde projelerini anlatan Başkan Şahin, ilçedeki gelişim ve değişimin yeni dönemde de devam edeceğini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n ALPARSLAN TÜRKEŞ PARKI AÇILIYOR
\n
\n Merhum Alparslan Türkeş’in adını taşıyan parktaki çalışmaların kısa bir süre sonra tamamlanacağını belirten Başkan Şahin, Değerli millet ve devlet adamı merhum Alparslan Türkeş in adını taşıyan parkımızın yapılmasının üzerinden belirli bir süre geçti.  Biz parkımıza bir yenileme projesi hazırladık. Parkımız yılın 365 günü hizmet verecek hale geliyor. Aday adaylığı, adaylık, seçim gibi konulara takılmadan çalışmalarımızı her alanda sürdürdük. İnşallah kısa bir süre sonra Alparslan Türkeş Parkımızın açılışını halkımızla beraber yapacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n KARADENİZ İN EN BÜYÜĞÜ BAFRA DA
\n
\n Çevreye duyarlı, yeşil alanları artıran, çocuklarıı düşünen, gençlere önem veren, değerlerini yaşatma noktasında hareket eden bir hizmet anlayışı ile çalıştıklarını ifade eden Şahin,   Adnan Menderes Parkımızı tamamen yeniledik. İki tarihi yapımızın restarosyonunu tamamladık, Bafra girişini ışıl ışıl yaptık. Fatih Mahallesi nde iki, Tabakhane Mahallesi nde bir park yaptık. Gazipaşa Mahallesi ndeki Ali Kale Turistlik Tesisleri nde, 19 Mayıs Parkı nda, Büyük Park ta ve diğer mahallerimizdeki çocuk oyun gruplarını yeniledik, zeminlerini kavuçuk yaptık. İki parkımızda engelli çocuk oyun grupları kurduk. Karadeniz’in en büyük Kent Meydanı nı yaptık. Gençlik Caddemiz ise rengarenk olacak. Çocuklarımız ve gençlerimizin faydalanması Gençlik Merkezi tamamlandı. Şimdi orada 2 bin 800 gencimiz eğitim alıyor diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YENİ DÖNEMDE 41 HİZMET DAHA
\n
\n Bafra ilçesinde önemli bir değişim ve gelişim yaşandığını vurgulayan Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bütün bu çevre, gençlik, spor, sosyal hayata katkı projelerinin yanında Kızılırmak Sedde Projesi nin birinci etabı da başladı. Baframızı daha ileriye taşıma yolunda gayret ediyoruz. Önemli mesafeler aldık. Bu ileri gidişi inşallah miletimizin destekleriyle devam ettireceğiz. Beş yılda yaptığımız 33 projeye, yeni dönemde Allahın izniyle 41 hizmet daha ekleyeceğiz dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

1 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

2 Manisa'da bıçaklı kavga: 1 ölü

Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

3 Elazığ'da depremde hasar gören binada yangın çıktı

Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

4 Tarsus'ta traktörün altında kalan şahıs yaralandı

Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

5 Kontrolden çıkan otomobil yol kenarına bırakılan dorseye çarptı: 2 ölü

Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

6 Karşı şeride geçen otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

7 Manisa'da otobüs kazası: 2 ölü 2 yaralı

Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

8 Kaza yapan otomobile, başka bir araç çarptı: 3 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

9 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

Van'da trafik kazası, 4 yaralı

10 Van'da trafik kazası, 4 yaralı

hızWeb