On kat fazlasını yaptık

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Bir önceki dönemden en az 10 kat daha fazla iş yaptık, eser ürettik. Bunu halkın parasını yine halk için harcayarak yaptık dedi\r\n

 On kat fazlasını yaptık
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, seçim gezileri kapsamında Çobanlı, Çakırlar ve İncesu mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretler sırasında açıklamalar yapan Başkan Burma, yolu izi olmayan bir kentten, çok zor günlerden geçerek modern bir ilçeye geldiklerini söyledi. 
\n
\n  
\n
\n GELİŞİMİN HIZI ARTACAK
\n
\n Atakum un bugün Türkiye nin en hızlı gelişen, değişen, büyüyen, herkesin hayranlığını kazanmış bir ilçe olduğunu ifade eden Burma, 150 binlik nüfusumuz Türkiye deki illerin yüzde 40 ından daha büyüktür. Atakum un genel gelişmesine bakarsanız, karnemiz iyidir. Ama bölgesel bakarsanız bazı eksikliklerimiz vardır. Ama şöyle düşünmek, görmek gerekiyor. Gelişme bir yerden başlar ve diğer yerlere doğru gider. Buralarda yapılan ve yapılacak işlerle bu gelişimden, büyümeden daha fazla pay alacaktır. Buna söz veriyorum.  Bu gelişimin hızı merkezden başladı, yukarılara doğru çıkacak her yeri saracaktır dedi. 
\n
\n  
\n
\n CEVABI BEN DEĞİL HALK VERECEK
\n
\n Bir önceki dönemden en az 10 kat daha fazla iş yaptıp, eser ürettiklerini dile getiren Başkan Metin Burma, Bunu halkın parasını yine halk için harcayarak yaptık.  Atakumda her ne görüyorsanız onda benim emeğim, alın terim vardır. Ben 41 yıllık projeciyim belediyeciyim.  Metin Burma yı düzgün dürüst kimliği, çalışkanlığı ve eserleri ile değerlendireceğinize inanıyorum. Ben sürekli halkın arasında, onların içindeyim. Benim onları sevdiğim gibi Atakumlu da beni seviyor. Bunu görüyor, hissediyorum. Yalan yanlış söylemlerle siyaset yapanlara cevabı ben değil 30 Mart ta halk verecektir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HATAMIZ OLUR, HİLEMİZ OLMAZ
\n
\n Her insan gibi hatasının olabileceğini ancak yanlışın içinde bulunmadığı ve bulunmayacağını ifade eden Burma, açıklamalarını şöyle sürdürdü: Hatamız olur ama hilemiz olmaz. Ben 15 yıldır muhalefet partisinin belediye başkanlığını yapıyorum. Belediyeden müfettişler eksik olmuyor. Bugüne kadar bir yanlışımızı, eksik işimizi bulamamışlardır. Atakum dan daha iyi hızlı güzel gelişen başka bir yer var mı? yok öyle bir şey. İnşallah buraları ve köylerimizi de içine alacak şekilde gelişmeye değişmeye devam edecektir. Helal desteğinizi bekliyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

1 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

2 Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

3 55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

4 Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

5 Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

6 Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

7 Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

8 Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

9 Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

10 Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

hızWeb