Milletimizin hizmetkarıyız

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Allah tan başka en büyük güç millettir. Aziz millete kastedenler 30 Mart ta sandıkta cevaplarını tek tek alacaktır. Çünkü biz milletimizin hizmetkarıyız dedi\r\n

Milletimizin hizmetkarıyız
\n    AK Parti Hacıismail Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi büyük bir coşkuyla açıldı. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, eşi Nimet Genç, AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve mahalle muhtarı Nazif Tanyıldız ın da katıldığı açılışa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Meşalelerle ve havai fişeklerle karşılanan Başkan Osman Genç, Bu coşku birilerine ders olsun. Canik misafir olunup kandırılacak bir yer değil. Halkımız hizmeti kimin yapacağını çok iyi biliyor dedi.
\n
\n  
\n
\n MİLLETİMİZ OYUNLARIN FARKINDA
\n
\n Açılış öncesi konuşan Başkan Genç, kendilerine destek veren vatandaşlara teşekkür ederek, 30 Mart bir yerel seçimden ziyade ülkemizin geleceği açısından çok önemli. Dış güçler ve onların içerideki işbirlikçileri ülkemizi karıştırmak istiyor. Nedeni çok basit. Başbakanımızı indirmek ve Türkiye nin ileri gitmesinin önüne geçmek. Ancak milletimiz bu oyunların farkındadır ve onlara asla izin vermeyecektir. Allah tan başka en büyük güç milletin gücüdür. Aziz milletimize kastedenler 30 Mart ta gereken cevabı sandıkta tek tek alacak. Gücünü milletten Başbakan Recep Tayyip Erdoğan var. Canik halkı bunlara en güzel dersi 30 Mart ta verecektir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n CANİK TE BİLE YAŞAMIYORLAR
\n
\n Bu çağda şehirlerin birbirleriyle yarıştığına dikkat çeken Başkan Osman Genç, 21. yüzyılda ürettiğin kadar değerlisin. Çok şükür biz halkımıza mahcup olmadık ve ilçemiz için, şehrimiz için ürettik. Yaşadığımız şehrimize sağlıktan eğitime, kültürden yaşam alanlarına, ticarete kadar onlarca eser kazandırdık. Bugünlerde ilçemize misafir gelenler boş laflarla halkımızı kandıracaklarını sanıyor. Halkımız boş laflara değil, ne kadar ürettiğine, hizmete bakıyor. Bu zamana kadar ne üretmişler de bundan sonra Canik e ne verecekler? Misafirliklerine az kaldı, 30 Mart tan sonra onları bir daha buralarda göremezsiniz. Çünkü Canik te bile yaşamıyorlar şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ
\n
\n Canik seninle gurur duyuyor sloganı ile sözü sık sık kesilen Başkan Genç, Hacıismail Mahallesi ne önümüzdeki dönemde de hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Genç, Canik te 10 yıl belediye başkanlığı yaptılar, Allah aşkına ne yaptılar? 58 milyon borca mahkum edip gittiniz. Bir tek projeleri yoktur. Taş üstüne taş koymadılar. Bizim işimiz hizmettir. Biz milletimizin hizmetkarıyız. Önümüzdeki dönem bizim ustalık dönemimiz olacak. İnşallah tüm Canik te olduğu gibi Hacıismail Mahallemiz de de çocuklarımız, gençlerimiz ve kadınlarımız için yatırımlar yapacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

6 Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

Bimcell TL Yüklemesi

7 Bimcell TL Yüklemesi

Gemlik'te kaza yapan araç takla atarak zeytinlik tarlasına uçtu: 3 yaralı

8 Gemlik'te kaza yapan araç takla atarak zeytinlik tarlasına uçtu: 3 yaralı

İzmir'de FETÖ operasyonu: 27 gözaltı

9 İzmir'de FETÖ operasyonu: 27 gözaltı

hızWeb