İlkadım a Ata Yaşam Merkezi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kadifekale Mahallesi nde gerçekleştirdiği coşkulu mitingde yaşlılar için 150 adet müstakil evden oluşan Ata Yaşam Merkezi oluşturacaklarını söyledi\r\n

İlkadım a Ata Yaşam Merkezi
\n   İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kadifekale Mahallesi nde düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi. Miting alanına meşaleler arasında gelen Başkan Demirtaş, halkın kendisine gösterdiği büyük sevgiden mutluluk duyduğunu kaydetti. Vatandaşlara seslenen Başkan Demirtaş, halkın desteği ile İlkadım ı yeniden kazanacaklarını söyledi. Konuşmasının ilk bölümünde 5 yıllık süre içinde yaptıkları projeleri anlatan Başkan Demirtaş, Halkımızın yaşam koşullarını iyileştirebilmek için bölgemizde ve ülke genelinde ilk kez uygulanan projelere imza attık dedi.
\n
\n  
\n
\n SOSYAL BELEDİYECELİK
\n
\n Başkan Demirtaş, yeni dönemde sosyal belediyecilik projelerine önem vereceklerini belirterek, Geçmiş ile gelecek arasında bir köprü olan yaşlılarımız için ilçemizde özel bir merkez oluşturma kararı aldık. 15 bin metrekare alan üzerine kuracağımız merkeze Ata Yaşam Merkezi adını verdik. Amacımız, yaşlılarımızı rahat ettirmek. Yaşlılarımızın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapılacak merkezde, 150 adet müstakil ev inşa edilecek. Bunun yanı sıra ortak yaşam alanları yapılacak ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n GÜNLÜK BAKIM HİZMETİ
\n
\n Başkan Demirtaş, Ata Yaşam Merkezi projesine ayrı bir önem verdiklerini belirterek, Bu projemiz öncelikli projelerimiz arasında yer alacak. Burada ailesi olmayan ve bakıma muhtaç yaşlılarımız kalacak. Ayrıca çalışan ve evindeki yaşlısına bakacak kimsesi olmayan bireylerde bu hizmetten faydanalabilecek. Sabah işe giderken yaşlısını merkeze bırakıp, akşam alma imkanına sahip olacak. Bu projemizi en kısa sürede hayata geçireceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bimcell TL Yüklemesi

6 Bimcell TL Yüklemesi

Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

7 Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

hızWeb