Emeklileri ve yaşlılara müjde....

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ilçedeki emekliler ve yaşlılar için İkinci Bahar lokalini hizmete sokacaklarını belirterek, Vatandaşlarımız burada gazete ve kitaplarını okuyup, çay ve kahvelerini içerek yorgunluk atacak dedi\r\n

 Emeklileri ve yaşlılara müjde....
\n  
\n
\n Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmalarını gündüz esnaf ve sivil toplu kuruluşlarını ziyaret ederek, akşam ise mahalle toplantılarıyla sürdürüyor.  Başkan Şahin’in İshaklı ve Gazipaşa Mahallesi toplantıları da mitinge dönüştü. Büyük bir çoşku ile karşılanan Başkan Şahin, her ik mahallede yaptığı konuşmalarda 5 yılda yapılan 33 proje ve hizmeti anlatıp, yeni dönemde yapacağı 41 proje hakkında bilgi verdi.
\n
\n  
\n
\n MİLLETİMİZ HİZMET VE İSTİKRAR İSTİYOR
\n
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, milletin hizmet, huzur ve istikrar istediğini belirterek, 
\n
\n Halkımız dedikoduya, partizanlığa, yalana dayalı çirkin siyaset istemiyor. Siyasetin yalan makinesi haline getirilmesini kabul etmiyor. Bizim böyle bir anlayışla işimiz yok. Bizim derdimiz Bafra ve Baframıza hizmet etmektir. Siyaesti hizmet yarışı noktasına çekmeliyiz. Bunun dışına taşılırsa doğru ya da yanlış herkes bir şey söyler. Bunun adına milletimize hizmet olmaz dedi. 
\n
\n  
\n
\n HAYATA GEÇEN DEVASA HİZMETLER VAR
\n
\n Başkan Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü: Üzülerek takip ettim ki, önce Bafra’yı hayalle yönettiler, Bafra’ya çivi çakmadılar denildi. Şimdi ise doğalgazı hükümet getirdi, Gençlik merkezi, spor salonu, yeni devlet hastanesi, yeni şehir stadı, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, turizm fakültesi, 28 yeni okul, duble yol, TOKİ ile 368 ailemizin ev sahibi olmsını  hükümet yaptı diyorlar. Bu kabul için teşekkür ediyorum. Biz bunları belediye yaptı demedik. Katkı yaptık dedik. Katkı yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü bundan Baframız ve insanlarımız kazançlı çıkıyor. Demek ki ortada hayalle yönetme yok. Devasa hizmetler var. Çakılmamış çivi yok. Hayata geçen hizmetler var. İnanıyorum ki yakında  asfalt şantiyesi ve plenti, kilitli parke taşı teisleri, 41 araç alımını, canlı hayvan pazarı, akıllı kent otomasyon sistemleri, Bafra girişi peyzaj düzenlemesi, Adnan Menderes parkımızın tamamen yenilenmesi gibi yaptığımız 33 proje ve hizmeti de kabul ederler. Bu bir sağduyu olur. Çünkü bu hizmetleri milletimiz görüyor ve bunlardan faydalanıyor. İnkar ederek bir yere varılmaz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n BAŞKAN ŞAHİN’DEN YENİ MÜJDE
\n
\n Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, emekliler ve yaşlılar için de önemli bir müjde verdi. 
\n
\n İlçede İkinci Bahar Lokali ni hizmete sokacaklarını ifade eden Başkan Şahin,  burada vatandaşların gazete ve kitaplarını okuyacaklarını, dinleneceklerini, çay ve kahvelerini içeçeklerini, bir arada olup sohbet etme imkanı bulacaklarını da sözlerin ekledi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR


hızWeb