Sessiz çığlıklara kulak verdik

Samsun Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti iktidarının baskı, kayıtsızlık, halkı hiçe sayma, demokrasi dışı uygulamalar, insan hakları ihlalleri gibi bir çok zulüm altında kalan halkın sessizlerin çığlıklarına kulak verdiğini söyledi\r\n

 Sessiz çığlıklara kulak verdik
\n  
\n
\n Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Ladik İlçesi ndeki seçim programlarına katıldı. İlçe seçim koordinasyon merkezini ziyaretinde halka hitap eden milletvekili Demir, Ahmetsaray, İbi, Akyar, Meşepınar, Şehli, Aktaş, Günkoru köylerine program gerçekleştirdi. 
\n
\n  
\n
\n AK Parti Ladik Belediye Başkan Adayı Selim Özbaltacı, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği milletvekili Demir, halk toplantıları gerçekleştirdi, yerel seçimlerde destek istedi. Köylülerin geniş katılımının olduğu toplantılarda hükümet ve yerel yönetim çalışmaları hakkında bilgi veren milletvekili Demir, halkın özlemlerini, taleplerini ve dertlerini çok iyi bilen bir iktidarın yönetimde olduğunu kaydetti.  
\n
\n  
\n
\n Geçmişte kenara itilen halkın AK Parti ile baş tacı edildiğini vurgulayan Demir, vatan ve millet odaklı bir siyaset anlayışını sergileyen AK Parti nin  herkesimin sesi olmayı başardığını belirtti.  Türk milletimin geçmişte çok büyük acılar çektiğini, haksızlıklara uğradığını ifade eden Demir, O günler geride kaldı. AK Parti iktidarı baskı, kayıtsızlık, halkı hiçe sayma, demokrasi dışı uygulamalar, insan hakları ihlalleri gibi bir çok zulüm altında kalan halkın sessizlerin çığlıklarına  kulak verdi. Yeter feryatlarına kayıtsız kalmayarak herkesi kucakladı. Şimdi kendinden olan AK Parti ye halkın desteği çığ gibi büyüyor. Kimse bizim kara kaşımıza, kara gözümüze hasta değil. AK Parti nin diğer siyasi partiler gibi olmadığını gördü. Hakkı, hukuku gözettiğimizi, alınan vekalete ne kadar değer verdiğimizi anladı. Şimdi AK Parti nin neden bu kadar oy aldığını diğer siyasi partiler merak ediyor, işin içinden çıkamıyor. Çünkü onlar AK Parti de halkı göremiyorlar. AK Parti halkın bir parçası, güvendiği yerdir dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

1 Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

2 Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

Samsun'da cip denize uçtu

3 Samsun'da cip denize uçtu

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

5 İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

6 Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

7 Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

Sokak ortasında vahşet

8 Sokak ortasında vahşet

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

9 Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

10 İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

hızWeb