Halkın içine çıkamıyor

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Seçimi kaybedeceğini o da anlamış olacak ki, halkın içerisinde göremiyoruz. Tek umudu Başbakan ın gelişi. Ama onu Başbakan da kurtaramayacak dedi.\r\n

Halkın içine çıkamıyor
\n  
\n
\n MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Samsun’da hızlı bir değişim ve gelişim yaşanması için projelerinin hazır olduğunu belirterek,  “Bu projelerin hayata geçmesi için bir hafta sonra düğmeye basıyoruz” dedi.
\n
\n  
\n
\n TEK UMUDU BAŞBAKAN
\n
\n Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren ve gerçekleştirdiği mahalle toplantıları, esnaf ziyaretleri ve ev buluşmalarıyla vatandaşla buluşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın,  Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı merak etmeye başladığını söyledi. Başkan Yılmaz’ın halkın arasında görülmediğini öne süren Dr. Ferhat Günaydın, “Arazide yok, halkın arasında göremiyoruz. Seçimi kaybedeceğini sonunda anladı demek ki. Bir tek umudu kaldı o da Başbakan Erdoğan’ın Samsun’a gelişi. Ama o miting bile kendisini kurtarmaya yetmeyecek. Bugüne kadar halka tepeden bakanların başına gelen, şimdi de onun başına gelecek. Bu millete 15 yıldır yaşattıklarının hesabını bir hafta sonra sandıkta verecek” dedi.
\n
\n  
\n
\n YILMAZ’IN KAN DAVALARI
\n
\n Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları sert bir dille eleştiren Dr. Ferhat Günaydın, “Büyük Cami önündeki otopark ve yer altı geçidi, Konak Sineması önündeki boş dükkanlar, gelip geçeni olmayan köprüler, estetik hiçbir değeri bulunmayan ucube heykeller, başka kentlerdeki benzerlerinin neredeyse iki katına mal olan raylı sistem maddi plandaki savurganlıklardan sadece bir kaçıdır. Bunlardan da başarılı hizmet diye bahsetmek akıl tutulması yaşamak olur. Manevi plandaki kırgınlıklar ise çok daha kötüdür. Başkan olduğu günden beri neredeyse kavga etmediği alt kademe ve merkez ilçe belediye başkanı kalmadı. Kente adeta kırgınlık, küskünlük tohumları ekti. Anavatan Partisi’nde iken aynı partiden İlkadım Belediye Başkanı olan Necmi Akkoyunlu ve Gazi Belediye Başkanı olan Nihat Batur’la kanlı bıçaklıydı. AK Parti’ye geçtiğinde de yine aynı partiden dönemin İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve dönemin Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş’la çekişti. Bu çekişmenin Adem Bektaş’ın seçim kaybetmesinde ciddi etkisi olduğu herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. AK Partili Canik Belediye Başkanı Osman Genç’le olan anlaşmazlığı ise on yıldır devam eden bir kan davasına dönüşmüştür. Kavgacı tutumunun ona kazandıracağı tek şey 30 Mart’tan sonra evinde yaşayacağı sakin hayat olacak” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ‘SEVGİ, AKIL, ANLAYIŞ’
\n
\n Samsun’a sevginin, aklın ve anlayışın hakim olacağı bir yönetimin geleceğini söyleyen Dr. Ferhat Günaydın, “Yolu sevgiden, saygıdan, barıştan, hoş görüden geçen herkesle 30 Mart’ta sandıkta buluşacak ve bu ceberut idareye son vereceğiz. Şehrimizi güzel günler bekliyor. Halkımızın son haftaya girdiğimiz seçim sürecinde kararını Samsun’un aydınlık yarınları için bizden yana kullanacağını görüyoruz. Bize de eşsiz Samsun halkına en iyi hizmeti sunmak kalıyor. Sevginin, aklın ve anlayışın hakim olacağı bir yönetim geliyor” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

3 Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

4 Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

5 Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

6 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

7 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

8 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Samsun'da 'Kedilerin Dedesi' hem kedilerine hem işine kavuştu

9 Samsun'da 'Kedilerin Dedesi' hem kedilerine hem işine kavuştu

Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

10 Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

hızWeb