Bütün servetim Tekkeköylüler

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Benim bütün servetim, bu meydanı dolduran Tekkeköy sevdalılarıdır dedi.\r\n

 Bütün servetim Tekkeköylüler
\n  AK Partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçeye bağlı Gökçe ve Karaoğlan mahallelerinde Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı yapan Togar, burada halkın yoğun ilgisiyle ve desteğiyle karşılaştı. Mahalle sakinlerine seslenen Togar, “Benim bütün servetim bu meydanı dolduran Tekkeköy sevdalılarıdır” dedi.
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY HALKINDAN ÖZÜR DİLEMELİ
\n
\n Seçim meydanlarına kimseyi zorla getirmediklerini ifade eden Togar, Mevcut başkan seviyesini çok düşürerek bizim seçim koordinasyon merkezlerine gelen vatandaşlarımıza hakaretler etmektedir. Bu da kendisinin kalitesini ortaya koymaktadır. Sen bu ilçenin belediye başkanısın, bütün insanların başkanısın. Nasıl bu şekilde hakaret edersin, bunun hesabını 30 Mart ta sandıkta alacaksın, hukuk önünde de hesap vereceksin. Benim bütün servetim bu meydanları dolduran hangi siyasi görüşten olursa olsun Tekkeköy sevdalısı vatandaşlarımdır. Kendisinin peşinden giden vatandaşlarımız da bizim servetimizdir. Allah ın izni ile 30 Mart tan sonra biz sadece bu meydanları dolduran Tekkeköy sevdalarının başkanı değil, onun seçmenlerini de kucaklayan bir belediye başkanı olacağız. Mevcut başkan seçim kaybetmenin stresine şimdiden girerek ağzından çıkanı kulağı duymayacak duruma gelmiş. Kendisinden Tekkeköy halkından özür dilemesi bekliyoruz. Kendisi bir hafta daha makam arabasıyla gezsin, yesin, içsin nasıl olsa emaneti kendisinden alacağız. Biliyoruz ki kendisi seçimi kaybettiğinde bir daha Tekkeköy’e gelmeyecek diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK
\n
\n Konuşmasında “Mevcut başkan, bu adamlar ne yapıp eder Başbakanımız Erdoğan’ı Tekkeköy’e sokarlar diye etekleri tutuşuyor. Hani ne oldu başkan, başbakan bu ilçede olsaydı sana oy verirdi. Şimdi ne oldu da eteklerin tutuştu. Sen de çok iyi biliyorsun ki bu ilçe için hiçbir şey yapmadın. Sayın Başbakanımızın karşısına çıkacak yüzün yok. Seni çok stresli ve panikatak görüyoruz. Korkma, korkunun ecele faydası yok. Senin işin bitti, 30 Mart ta bu millet senin fişini çekecek” diyen Togar, şunları söyledi:
\n
\n  
\n
\n BU KADAR BORÇ NİYE?
\n
\n Mevcut başkan, onlar sizi değil baronları dinler diyerek insanları bize karşı kışkırtıyor. Buradan sesleniyorum. Ey başkan, ben hiç belediye başkanlığı yapmadım bu zamana kadar da kimseden icazet almadım, almam da. Ama sen 15 yıldır belediye başkanısın. Sen söyle son 5 yılda ilçeyi kim yönetti, sen mi yoksa icazet aldıkların mı? Vatandaşlarımın bir sorunu olduğunda senin yanına geldiklerinde kimlere soruyorsun, bu insanın işini çözelim mi diye. Sen önce oturduğun koltuğa sahip çıkmayı öğren sonra diğer işlere bakarsın. İnsanların gözünün içine baka baka yalan konuşmayı sen iyi becerirsin. Sen mimar değil yalan makinasısın. Senin insanlara anlatacağın bir projen bile yok sadece bizi karalamakla uğraşıyorsun. Tekkeköy’ü kimin zehirlediğini benim vatandaşım çok iyi biliyor. Yüreğin yetiyorsa dağıttığın 6 torba kömürün kaynağını açıkla. Tekkeköy’ü kimlere peşkeş çektiğini de çok iyi biliyor bu insanlar. Hangi arsaları, hangi belediye mülklerini kimlere sattın, ne kadara sattın, asıl değeri nedir. Sen ilk önce bunları açıkla. Bu kadar arsa ve mülkü satmana rağmen belediyenin neden 35 trilyon borcu var.”
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Saski faturaları çıldırtıyor

1 Samsun'da Saski faturaları çıldırtıyor

Sayıları azalan iller arasında Samsun'da var

2 Sayıları azalan iller arasında Samsun'da var

Samsunspor yol haritasını belirledi

3 Samsunspor yol haritasını belirledi

Fındık fiyatları ne kadar? 01 Haziran Pazartesi il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 01 Haziran Pazartesi il il güncel fındık fiyatları

Belediye Başkanı ve çalışanları saldırıya uğradı

5 Belediye Başkanı ve çalışanları saldırıya uğradı

Yedaş arıza dedi ama faturayı Samsunlu vatandaş ödüyor

6 Yedaş arıza dedi ama faturayı Samsunlu vatandaş ödüyor

Samsunlu Polisi şehit eden psikopat polislere de jiletle saldırmış

7 Samsunlu Polisi şehit eden psikopat polislere de jiletle saldırmış

Silahlı kavgada 2'si polis 7 kişi yaralandı

8 Silahlı kavgada 2'si polis 7 kişi yaralandı

Samsun'da dişi hint keneviri eken 3 kişi adliyede

9 Samsun'da dişi hint keneviri eken 3 kişi adliyede

Samsun'da 2019 kaza bilançosu: 105 can kaydı, 5 bin 264 yaralı

10 Samsun'da 2019 kaza bilançosu: 105 can kaydı, 5 bin 264 yaralı

hızWeb