Yeni yatırımlar yolda

Belediye Başkanı Osman Genç, Canik gibi büyük bir aileye hizmet etmekten onur duyduğunu belirterek, Mahallelerimize yeni yatırımlar yapacağız. Projelerimiz çantamızda. İnşallah 31 Mart tan itibaren kollarımızı yeniden sıvayıp ilçemize yeni eserler kazand

 Yeni yatırımlar yolda
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Karşıyaka ve Belediyeevleri mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri ile birlikte esnaf ve mahalle halkıyla biraraya gelen Başkan Genç, vatandaşlara karanfil verdi.  Kendisine verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür eden Başkan Osman Genç, Bizim tek bir amacımız var, o da Canik i bütün eksikliklerini tamamlamış bir şekilde 2023 e hazırlamaktır. Canik benim havasını soluduğum, suyunu içtiğim, yaşadığım memleketim. Canik olarak biz bir aileyiz ve bu büyük aileye hizmet etmekten onur duyuyorum. Mahallelerimize yeni yatırımlar yapacağız. Projelerimiz çantamızda. İnşallah 31 Mart tan itibaren kollarımızı yeniden sıvayıp ilçemize yeni eserler kazandıracağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AK BELEDİYECİLİĞİ GÖSTERDİK
\n
\n Balkonlardaki vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Genç, Biz Canik te hizmetin nasıl olacağını gösterdik. Bizden önce hizmet görmeyen Canik te AK Belediyeciliğini gösterdik. Türkiye de Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Canik te biz halkımızın hizmetkarıyız. Hizmeti gören halkımız doğal olarak yatırımların devamını istiyor. Biz Canik te çıtayı yükselttik. Çocuklarımızın hayalleri büyüdü, insanlarımızın bakış açıları değişti. Çocuklarımızın yüzlerindeki gülümseme bizim için en büyük ödül dedi.
\n
\n  
\n
\n CANİK 2023 E HAZIR OLACAK
\n
\n Canik e bir çok eser kazandırdıklarına işaret eden Genç, şunları söyledi: Çocuklarımız artık daha sağlıklı ortamlarda eğitim alıyor. Okullarımızı iyileştirdik, kalitesini artırdık. 7 olan okul sayısını 21 e çıkardık. Çocuklarımız ve gençlerimiz için geleceğe daha iyi hazırlanacakları kültür ve eğitim merkezleri yaptık. Kadınlarımız, yaşlılarımız için tesisler yaptık. Yaptıklarımızı asla yeterli görmüyoruz. Çünkü şehirlerin yarıştığı çağımızda Canik i en önlerde yer alan merkez yapmaya kararlıyız. İnşallah ilçemize kazandıracağımız ikinci devlet üniversitesi ve daha pek çok yatırımla Canik 2023 e hazır olacaktır.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

1 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

2 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

3 Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

4 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

5 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

6 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

7 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

İş adamı kazada hayatını kaybetti

8 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

9 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mayıs Perşembe il il güncel fındık fiyatları

10 Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mayıs Perşembe il il güncel fındık fiyatları

hızWeb