Togar, Tekin e yüklendi

Seçimi kaybedeceğini anladı üslubunu tamemen bozdu

Togar, Tekin e yüklendi
\n  AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, partisinin seçim koordinasyon merkezinde yaptığı basın toplantısında mevcut başkan Hayati Tekin e Seçimi kaysedeceğıini anlayınca üslubunu tamamen bozdu. tekkeköylülere ağza alınmayacak ifadeler söyledi dedi
\n
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, partisinin seçim koordinasyon merkezinde basın toplantısı düzenleyerek mevcut başkan Tekin e yüklendi. Partililerin katılımıyla yaptığı basın toplantısında Togar, 1956 yılında Belediye olan Tekkeköy’ümüz siyasi tarihinin en huzurlu bir seçim dönemini yaşamaktadır. Vatandaşlarımız hangi partinin sempatizanı olursa olsun birbirlerine karşı gayet saygılı davranmaktadır. Biz Ak Parti olarak tüm birimlerimizin, ilçemizin huzurunun bozulmaması adına çok hassas davranması için elimizden geleni yapıyoruz.     Biz 15 yıl önce Arkadaşlarımızla bu kutsal mücadeleye  başladığımızda insanı ve insani değerleri her şeyin üzerinde tutacağımıza dair kendi kendimize söz verdik. Bu sözümüze seçimleri kaybetme pahasına da olsa  sadık kalmaya çalıştık. Allahın yarattığı en kutsal varlık olan insandır; bizim için de öyle oldu. Geldiğimiz şu nokta itibari ile Allah çok şükür ki hiçbir insanın gururunu ve insanlık onurunu incitecek ne bir sözümüz ne de davranışımız oldu diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n OY DİLENCİLİĞİ YAPIYOR
\n
\n Togar açıklamasını şöyle sürdürdü: Fakat ne üzüntü verici bir durumdur ki mevcut belediye başkanı 5 sene boyunca  halkımıza anlatacağı hiçbir icraatı olmadığı için acziyet ve zavallılık içerisinde talihsiz olarak yaptığı açıklamalara bir yenisi daha ekledi. Şu an gerek AK Parti SKM lerinde  gerekse ülkemizin bütün parti  seçim merkezlerinde bulunan hiçbir insan; başkanın yaptığı bu tür talihsiz açıklamaları hak etmiyor. Bizim hiç bir seçmenimiz buraya zorla getirilmiyor. İnanmış oldukları kutsal bir davanın , bu kutlu yürüyüşün başarıya ulaşması için hepsi gönüllü olarak buradalar.  Allah hepsinden razı olsun. Yaşça bizden büyük olan söz ve davranışlarıyla bize örnek olması gereken ilçemizin belediye başkanının bu tür talihsiz ve kendisine yakışmayan açıklamalardan sakınmasını ve her şeyden önce insana saygı durmasını beklerdik. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belediye başkan adayı Sayın Hayati Tekin, son günlerde seçimi kaybedeceğini anlamış olduğundan üslubunu iyice bozmuş durumdadır.  Yapmış olduğu televizyon programında halkımız için Hayvan ifadesini kendisine yakışmayacak bir üslupla çok rahat olarak kullanmaktadır. Ne acıdır ki  Sayın başkan koltuğunu koruyabilmesi için bu insanların kapılarında oy dilenciliği yapmaktadır.
\n
\n  
\n
\n KINIYORUZ
\n
\n Mevcut belediye başkanı Hayati Tekin in Seçim Koordinasyon Merkezimizdeki vatandaşlar için hayvanların ahıra sokulması gibi insanları seçim bürolarına sokuyorlar ifadesi kullandığını bunu da çok yakışıksız ve çirkin bulduklarını belirten Togar, Bu ifadeler bir belediye başkan adayının ağzından çıkmaktadır. Kim olursa olsun, hiç kimse halkımız için bu ifadeleri kullanma hakkına sahip değildir. Yönetimine talip olduğu halkımız için bu ifadeleri kullanan Hayati Tekin’i tüm Tekkeköylüler adına kınıyoruz.  Halkımız, 30 Mart Pazar günü bu ifadelerin hesabını kendisinden soracaktır ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n ASIL OLAN CENTİLMENLİK
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, basın toplantısında şunları söyledi: Seçimler, Demokratik ve siyasi hayatımızın yarışıdır. Asıl olan bu yarışta centilmenliği korumaktır. Hem aday olarak bizler, hem de halkımız bu centilmenliği, Tekkeköy’ümüzün selameti ve huzuru açısından korumak zorundadır. Biz çok güzel bir ilçede yaşıyoruz. Tekkeköy’de yaşamak ve Tekkeköy’e hizmet etmek bizim sevdamızdır. Tekkeköy’e sevdası olanlar kendi halkına hakaret edemezler. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın diyen bir medeniyetin mensupları olarak, İlçemizin tüm halkını bir ve beraber olarak görüyoruz. Seçimler gelir geçer. Biz yine dostça, kardeşçe, arkadaşça yaşamaya devam edeceğiz. Birilerinin tahriklerine asla kapılmayacağız. Düğünlerimizi birlikte yaptığımız, cenazelerimizi birlikte kaldırdığımız, sevinci ve hüznü birlikte yaşadığımız güzel insanlarımızın arasına nifak sokmak isteyenler, fesat sokmak isteyenler, insanımıza hakaret edenler, mahcup olacaklardır. Güzel günler bizleri beklemektedir. Tekkeköy’ümüz için yapacak çok işimiz var. Siyasi tarihimizde ilk defa Tekkeköy’ümüzü iktidarla buluşturacağız. Güzel günler göreceğiz inşallah. İşte bu güzel günler için, bu güzellikleri tüm Tekkeköylüler olarak yaşamak için, Tekkeköy’ümüzü iktidarla buluşturacağımız günler yaklaşmaktadır. Bu güzellikler ve güzel günler hepimize hayırlı olsun.
\n
\n  
\n
\n Bayram OK  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kadro netleşiyor

1 Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsun Türkiye'de 4. sırada

2 Samsun Türkiye'de 4. sırada

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

3 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

5 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

6 Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

Samsun'da otomobil ağaca çarptı

7 Samsun'da otomobil ağaca çarptı

Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

8 Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

9 Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

10 03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

hızWeb