Tok’tan bayanlara pozitif ayrımcılık

AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, göreve geldiklerinde bayanlara özel projelendirdikleri ‘Hanımlar Kültür Merkezi Projesi’ni hayata geçireceklerini söyledi\r\n

Tok’tan bayanlara pozitif ayrımcılık
\n    AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kıran Mahallesi nde düzenlenen programda ev hanımlarıyla biraraya geldi.  Eşi Hatice Tok’un da eşlik ettiği bayanlara özel toplantıda konuşan AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, ev hanımlarının desteğini istedi.
\n
\n  
\n
\n DAHA ÖNCE YAPTIK
\n
\n Belediye başkanlığı döneminde bayanlara verdiği öneme dikkat çeken Tok,  bayanların her türlü sosyal faaliyet yapabilecekleri Hanımlar Lokali ni Mecidiye Caddesi’nde Samsun a kazandırdıkları ifade etti. Toplumun gelişmesinin ve geleceğin mimarı olan kadınların yerini ve önemini çok iyi bildiklerini söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok,  yaşamının birçoğunu iş hayatında harcayan iş kadınlarını ve vakitlerini evinde geçiren ev hanımlarının sosyal hayata katılımın sağlanması için bir çok proje hazırladıklarını ifade etti.
\n
\n  
\n
\n HANIMLAR YAŞAM 
\n
\n KÜLTÜR MERKEZİ 
\n
\n Toplumun temelini oluşturan ailenin önemli bir bireyi olan bayanları önemsediklerini kaydeden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, yapacakları Hanımlar Yaşam ve  Kültür Merkezinde, özel spor aletleri, havuz, hamam, sauna, buhar odası, duşlar ve çocuklar için kreşin  bulunacağını güzel bir sosyal tesisi hayata geçireceklerini kaydtetti. Samsun’da sadece bayanların kullanabileceği özel bir yüzme havuzu projesinin varlığından da bahseden Tok, Sosyal yaşam içerisinde birçok rol üstlenen bayanların günlük ev ve iş stresini atabileceği özel birçok tesisi hizmete sunacağız. Zamanının bir çoğunu ev ve iş yerinde geçiren bayanların rahatlıkla kullanabileceği yüzme havuzu inşa edeceğiz. Bu tesisi bayanlarımıza yönelik her türlü konforu düşünerek projelendirdik”  diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

3 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

4 Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

Samsun'da camilerle ilgili karar

5 Samsun'da camilerle ilgili karar

 Kan donduran ifadeler

6 Kan donduran ifadeler

Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

7 Samsun'da özel halk otobüslerine yakıt desteği

Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

8 Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

Eski Genelkurmay Başkanı hayatını kaybetti

9 Eski Genelkurmay Başkanı hayatını kaybetti

OMÜlü profesör uyardı: Bir defa kullanılmalı su 1 saatte tüketilmeli

10 OMÜlü profesör uyardı: Bir defa kullanılmalı su 1 saatte tüketilmeli

hızWeb