Önde olan artık biziz

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Ben bu seçimi almaya inandım. Çok şükür ben de, onlar da biliyor ki artık önde olan biziz. Bu güne kadar kaç tane araştırma yaptırdılar biliyorum. Ve soruyorum neden çıkıp da bir tanesini a

Önde olan artık biziz
\n  
\n
\n  
\n
\n MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın yine çok sert açıklamalarda bulundu. Günaydın, seçime günler kaldığını belirterek, 15 yıldır şehri ve bizleri yöneten zihniyet toplumun her kesimiyle kavgalı, kendinden başka kimsenin düşüncesini kabul etmeyen bir yönetim anlayışına sahiptir. Kendi insanını şehre sokmayan sayın başkan şimdilerde ilçe ve köylere gidip aynı insanlardan oy talep etmekte. Tarihin değişik zamanlarında yaşanan veba gibi hastalıklarda, karantina uygulanır ve mikrobun yayılmasının önüne geçilmeye çalışılırdı. Sayın başkanda aynı buna benzer bir şekilde köylerimizden gelen vatandaşa, elinde sepeti ayağında lastik ayakkabıyla bir görüntüyü istemiyorum diyerek hakaret etmiştir. Acaba  kendisi Paris de doğup büyüdü de, biz mi Samsun olarak biliyoruz? İnsan kendi doğup büyüdüğü topraklara ve insanına böyle yapar mı? diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HUYLU HUYUNDAN ÖVAZGEÇMEZ
\n
\n Yılmaz ın bu güne kadar hep parti ve alt belediye başkan adaylarının yaptığı toplantılara katıldığını söyleyen Günaydın şunları söyledi: Neden? Çünkü kendi de biliyor ki tek başına bitik ve yalnız bir adam.  Bir ara şehirde geziler yapıyordu, her gittiği yerde tepkiyle karşılaşınca ondan da vazgeçti. Buradan tün Samsun halkına sesleniyorum, sizlerin karşısına dahi çıkamayanlara oy verip de kaybolan 15 yıl’a bir 5 yıl daha eklemeyin. Bilinmeli ki bu bir yerel seçimdir. Tüm Samsun halkı birlikte hareket etmeli ve sandıkta gereken cevabı vermelidir. Yönetime geldiği günden beri kendi parti belediye başkanlarıyla dahi anlaşamayıp oralara yapılacak yatırımların önünü kesen kendi değil mi? Unutmayın ki huylu huyundan vazgeçmez. Dün neyse yarın da aynı olacak.  
\n
\n  
\n
\n KÜLHAN BEYİ MİSİN? 
\n
\n MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın açıklamalarını şöyle sürdürdü: Ben bu seçimi almaya inandım. Çok şükür ben de, onlar da biliyor ki artık önde olan biziz. Bu güne kadar kaç tane araştırma yaptırdılar biliyorum. Ve soruyorum neden çıkıp da bir tanesini açıklayamadı? Çünkü her geçen gün eriyip bittiğini gördü. Şimdi de bizleri tehdit ediyor. Bunları biriktiriyorum 31 Mart sabahı hesap soracakmış. Sen Külhan beyi misin? Üstelik unutma biz Karadeniz insanıyız, bize sökmez bu hareketler.  Varsa konuşacak bir şeyin çık basına, televizyonlara, çık karşıma konuşalım.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

1 Samsun'da Korona tehlikesi geçmedi, yeni vakalar var

Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

2 Samsun'da otomobil ikiye bölündü: 2'si ağır 5 yaralı

Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

3 Samsun'da 10. kattan düşen asansör ustası hayatını kaybetti

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

4 Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camiler açıklandı

Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

5 Samsun'da dikkatsizliklerini az daha canlarıyla ödeyeceklerdi

Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

6 Samsun'daki atık su arıtma tesislerinin girişinde Korona virüse rastlandı

İş adamı kazada hayatını kaybetti

7 İş adamı kazada hayatını kaybetti

Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

8 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş...

Genç kız sokak ortasında öldürüldü

9 Genç kız sokak ortasında öldürüldü

Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

10 Samsun'da alkollü kavgası: 5 yaralı

hızWeb