Kalbi mühürlü

Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Kutlukent te yaptığı mitingde diğer aday Togar a yüklenerek, Yalanlara cevap vermekten hizmetlerimizi anlatmaya vakit kalmıyor. Çocuğa sorsan yirmi tane yaptığımız hizmeti proj

 Kalbi mühürlü
\n   Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Kutlukent’te vatandaşlara seslendi. Tekin, Kutlukent in doğdu topraklar olduğunu belirterek, Beni bugün sizlerin huzurunuza çıkaran sekiz mahalleden oluşan, beni doğurup var eden Kutluken’tir. teşekkür ediyorum. Değerli Kutlukentliler bu gün size çinikten, büyüklüden, Tekkeköy’den, yenidoğandan ve yeni bağlanan tüm köylerimizden daha fazla hemşehricilik düşmektedir. Çünkü herkes şu gerçeği çok iyi biliyor ki bu evladınız kutlukentin bağrından çıkan bu hizmetkera Tekkeköy ve yeni bağlanan köyler bu makus tarihi yenerek beş yılda yaptıklarını bir beş yıl daha yaparak gelecek elli beş yıla taşıyacak diye gözümüze bakmaktadır. Kutlukentlilere bu evlatlarına sahip çıkma görevi düşmektedir.  Boş hayallerin peşinde koşarak Kutlukent in birliğini bütünlüğünü bozma hevesinde olanlara rağbet etmeyin. Gururla söz edebileceğiniz bir evladınız olarak karşınızdayım. Birlik beraberliğimizi bozamayacaklar. Haziran ayı itibarıyla inşallah kirazlık camiimizin temelini atacağız. Tüm demirini çimentosunu bulduk. Yeni belediye binamızın iki tabliyesi kaldı. Allahın izniyle ağustos ayında oraya taşınacağız ve Kutlukent’teki belediye binamızı özel lise için üç tane taliplisi var. En büyük teklifi veren ile takas usülü ile vereceğiz ve yeni bir okul yaptıracağız. Kutlukentte bir yılda iki tane lise kazandırmış olacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YALANLAR PEŞ PEŞE
\n
\n Tekin konuşmasında Togar a da yüklenerek şunları söyledi: Yalan makineleri makineli tüfek gibi çalışıyor. Yalanlara cevap vermekten hizmetlerimizi anlatmaya vakit kalmıyor. Çocuğa sorsan yirmi tane yaptığımız hizmeti projeyi anlatır gösterir. Kardeşimizin kalbi mühürlü gözü kör. Yalanlar peş peşe geliyor. Yine bir iddia daha var. Belediyemiz bir mülkiye baş müfettişi ve belediye komisyonu tarafından denetlendi acaba bir toplu iğne ucu kadar açık olsa davulla zurna ile herkese duyurmazlar mı. Belediyenin otuz beş trilyon lira borcu varmış. Otuz beş tirilyon borç mu bu kardeşimiz sayı saymayı bilmiyor mu. Peki sizlere soruyorum O kadar borcumuz olsa belediye maaş ödeyebilir mi, dışarıdan malzeme alabilir mi, mazot alabilir mi, araç parçası alabilir mi yol yapabilir mi, çimento, demir alabilir mi. Yalanları hiç bitmiyor. Neymiş belediyeye soğancıların yıkılan binası için on tirilyon ceza geliyormuş. Yalan bu olay için 4 tirilyon liralık dava açılmış onunda yüzde kırkı bize düşüyor. Yalanları ile şişirip duruyor. Yukarıdaki taşı boşaltma görevi büyükşehire aitken biz boşalttık. Hatta bir buçuk tirilyon lira alacağımız var. İktidarın adayısın bir araştır, sor, yalan yanlış konuşma.  
\n
\n  
\n
\n KUTLUKENT HİÇE SAYILDI
\n
\n Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin konuşmasını şöyle tamamladı: Arkadaşımız yalanlarına devam ediyor. Bizim araçlara aldığımız benzin mazot belediyenin bütçesinden ödeniyormuş. Gitsin öyle bir şey varsa savcılığa şikayet etsin. 
\n
\n Kutlukentte halkı bir sanayici için hiçe sayıldı. Kutlukentte bir sanayicinin yüksek gerilim hatları için hiçe sayıldı. Yerleri arsaları yok oldu değer kaybetti. İmarlar hiçe sayıldı. Arkadaşımız Çinik te lojistikle ilgili Kutlukent te imarla ilgili konuşacakmış. Ya hiç terzi ameliyat yapar mı onun imar yapması buna benziyor.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n      
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kadro netleşiyor

1 Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsun Türkiye'de 4. sırada

2 Samsun Türkiye'de 4. sırada

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

3 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

4 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

5 Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

6 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Samsun'da otomobil ağaca çarptı

7 Samsun'da otomobil ağaca çarptı

Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

8 Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

9 Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

10 03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

hızWeb