IDEA Tasarım büyüyor

Samsun’un ilk ve tek kurumsal marka ajansı olan IDEA İstanbul Şubesi, Levent te bulunan Kanyon Office’de hizmete girdi\r\n

 IDEA Tasarım büyüyor
\n  
\n
\n Samsun da kurumlara verdiği reklam, medya planlama ve danışmanlığı hizmeti ile kısa zamanda marka haline gelen kurumsal marka ajansı IDEA, ikinci şubesini İstanbul a açtı. Firmanın kurucu ortaklarından Çağlayan Deniz, Günümüzdeki iş yoğunluğunda şirket sahipleri ya da yöneticileri, kurumsal hizmetler, reklam ve medya planlama ile gerektiği gibi ilgilenememekte. Bu durum da firmaların iş hacmini olumsuz etkilemekte. IDEA olarak şirketlerin kurumsal hizmetlerinde, reklam çalışmalarında, medya planlamalarında, sosyal medyada, web sayfası işlerinde ve basın danışmanlığı konularındaki işlerini devralarak, kurumun kendi çalışanı gibi hareket ediyoruz. Firmanın kurumsal marka işlerini yaparak, yöneticilere işe daha fazla zaman ayırma imkanı sağlıyoruz dedi.
\n
\n  
\n
\n Bugüne kadar başta Samsun olmak üzere İstanbul, Ankara, Almanya ve İsviçre’de eğitim, sağlık, inşaat, otomotiv ve alışveriş sektöründeki kurumsallaşmış markalara hizmet verdiklerini belirten Deniz, Kurulduğumuz günden itibaren büyük ivme kaydettik. Firma olarak Çarşamba’daki  açıkhava reklam firması Panoset ile ortaklık kurarak, açık hava reklam gücünü de bünyemize kattık. İstanbul dan aldığımız işler doğrultusunda ikinci ofisimizi Kanyon Office’de açtık. Böylece Samsun’un ulusal ajansı olma yolunda bir adım daha atmış olduk. Hedefimiz; önümüzdeki yıl Ankara’da bir ofis daha açarak, diğer şehirlerdeki bilgi ve birikimlerimizi Samsun’daki müşterilerimizle paylaşmak olacaktır. Bizi tercih ederek, bugüne gelmemizi sağlayan tüm iş ortaklarımıza IDEA TASARIM OFİSİ olarak teşekkür ederiz diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

Bimcell TL Yüklemesi

6 Bimcell TL Yüklemesi

Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

7 Bursa'da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu

hızWeb