MİLLET SAHİP ÇIKACAK

AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Sandık dışı yollarla, AK Parti’nin önünü kesebileceklerini, uydurma kasetlerle Recep Tayyip Erdoğan’ı bu milletin gözünden düşüreceklerini düşündüler, yanıldılar. Aziz milletimiz hükümetine sahip çıkıyor, başbakanına sahi

MİLLET SAHİP ÇIKACAK
\n   AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, partisinin İlkadım İlçesi Zeytinlik Mahallesi, Atakum İlçesi Esenevler Mahallesi, Bafra İlçesi Fatih Mahallesi ve Atakum Artvinliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği nin yeğine katıldı. Köktaş, katıldığı miting ve organizasyonlarda yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarlarının son 12 yılda her alanda yaptığı hizmetlerle ülkenin çehresini değiştirdiğini kaydetti.
\n
\n  
\n
\n KİMSEYE BOYUN EĞMEDİ
\n
\n Başkan Köktaş, Daha önceki hükümetler tarafından yapılan hizmetlerle AK Parti’nin hizmetlerini kıyaslayınız. Arada çok büyük fark olduğunu göreceksiniz. Ülkenin ekonomide, kalkınmada yakaladığı bu ivme Türkiye ye çağ atlattırdı. Dünya da itibar kazandırdı. Fakat son zamanlarda bir takım çevrelerin yaptıkları oyun ve tezgahlarla acaba AK Parti’nin yürüyüşünü nasıl durdururuz, Recep Tayyip Erdoğan’ın itibarını nasıl sarsarız, millet nezdinde ki itibarını nasıl zedeleyebiliriz derdi içine düşmüşler.  Buradan bu oyunları yapanlara sormak istiyorum? Recep Tayyip Erdoğan, sizlerin yapmış olduğu borçları ödedi diye mi itibarsızlaştı? Dış politika da Türkiye yi ayağa kaldırdı diye mi itibarsızlaştı? Vizelerle gidemediğimiz ülkelerde, vizeleri kaldırdığı için mi itibarsızlaştı? Recep Tayyip Erdoğan, yıllarca bu milleti beklettiğiniz hastane kuyruklarını, maaş kuyruklarını kaldırdığı için mi başarısız? Yıllardır çözemediğiniz, sorunları çözdüğü için mi başarısız? Hayır tabi ki, ama onların derdi bu değil, Recep Tayyip Erdoğan, kimseye boğun eğmediği için, Recep Tayyip Erdoğan kimseden emir almadığı için, onu göndermeye çalışıyorlar diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n MİLLET İZİN VERMEYECEK
\n
\n Köktaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: İşte, sandık dışı yollarla, AK Parti’nin önünü kesebileceklerini, bir takım internet oyunlarıyla, uydurma kasetlerle Recep Tayyip Erdoğan’ı bu milletin gözünden düşüreceklerini düşündüler, yanıldılar. Bu millet hükümetine sahip çıkıyor, başbakanına sahip çıkıyor. 30 Mart akşamı sandıklar açıldığında bunu herkes görecek, içerde de görecek, dışarıda da görecek. Bu anlamda 30 Mart günü sandıklara sahip çıkacağız. çoğu gitti azı kaldı. Önümüzdeki pazar günü oy kullanacağız. Oyumuzu kullandıktan sonra, sandıkları açıp oyları tasvip edeceğiz, sayacağız, sandık seçmen tutanağını imzalayacağız. sandık bölgesini öyle terk edeceğiz. Rehavete kapılmak yok. Seçim sandıkta kazanılıyor.  AK Parti’yi ve onun genel başkanını durdurmak demek, Türkiye’yi, bu hizmetleri durdurmaya çalışmak demektir ve aziz milletimiz buna izin vermeyecektir. Bu seçim yerel seçim olmaktan çıktı. Bu seçim 12 yılda ülkeye büyük hizmetler vermiş iktidara güvenoyudur. Ben milletimizin bu şuurla sandığa gideceğine, oynanan oyunu sandıkla, oylarıyla bozacaklarına inanıyorum. Bu oyunu oylarımızla hep birlikte bozacağız.  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infaz

1 Samsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infaz

Mektup bırakıp intihar etti

2 Mektup bırakıp intihar etti

Samsun'da 19 yaşındaki genç pompalı tüfekle öldürüldü

3 Samsun'da 19 yaşındaki genç pompalı tüfekle öldürüldü

Sinop'ta torunlarına saldıran dev yılanı öldürdü

4 Sinop'ta torunlarına saldıran dev yılanı öldürdü

Samsun'da cinayet zanlısı adliyeye çıkarıldı

5 Samsun'da cinayet zanlısı adliyeye çıkarıldı

Fındık fiyatları ne kadar? 29 Mayıs Cuma il il güncel fındık fiyatları

6 Fındık fiyatları ne kadar? 29 Mayıs Cuma il il güncel fındık fiyatları

14 yerinden bıçaklanarak öldürüldü

7 14 yerinden bıçaklanarak öldürüldü

Samsun'da bir annenin en acı karşılaşması

8 Samsun'da bir annenin en acı karşılaşması

Samsun'da 73 gün sonra cuma kılındı

9 Samsun'da 73 gün sonra cuma kılındı

Fabrikanın kazan dairesinde patlama: 2 ölü

10 Fabrikanın kazan dairesinde patlama: 2 ölü

hızWeb