58 trilyon nerede ?

\r\nCanik Belediye Başkanı Osman Genç, Bize borç bıraktıkları 58 trilyonu nereye harcadılar, açıklasınlar. Bir tane hizmet yok. Onlar beton yığını dedikleri Ay-Yıldızın önünde ancak eğilirler dedi

58 trilyon nerede ?
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gaziosmanpaşa da mahalle halkıyla biraraya geldi. Mescid-i Aksa da Başkan Genç in geleceğini duyan kalabalık sokağı adeta miting alanına çevirdi. Meşale ve havai fişeklerle karşıladıkları Başkan Genç e büyük destek veren mahalle halkı, Canik e bir kez daha AK Parti mührünü vuracaklarını söyledi. Vatandaşlar, Başkanımızın ve Başbakanımızın arkasındayız. Canik ve Türkiye de hizmet devam edecek dedi.
\n
\n  
\n
\n HALK SANDIKTA CEVABI VERECEK
\n
\n Kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür eden Başkan Genç, 30 Mart seçimlerinin önemine işaret etti. 30 Mart ın yerel seçimden ziyade Türkiye nin geleceğine yön verecek bir tarih olduğunu vurgulayan Genç, dünyaya karşı dik durarak müslüman halkın sesi olan, Türkiye nin ve Türk halkının itibarını yükselten, aynı zamanda ülkemize sağlıktan ulaşıma, eğitimden turizme, ekonomiye kadar pek çok alanda yaptığı hizmetlerle Türkiye nin yaşam konforunu artıran dünya lideri Başbakanımız a karşı oynanan oyunlara halkın en güzel cevabı sandıkta vereceğini söyledi.
\n
\n  
\n
\n 58 TRİLYONU NEREYE HARCADINIZ?
\n
\n Binlerce vatandaş tarafından konuşması sık sık Canik seninle gurur duyuyor sloganı ile kesilen Başkan Genç, Duble yollar, hızlı tren, 3. havalimanı, 3. köprü, Kanal İstanbul ve daha bir çok büyük proje Türkiye nin büyümesini istemeyen birilerini rahatsız ediyor. Dış güçlerin Türkiye deki uzantıları ise onlarla işbirliği yaparak, Türkiye nin başına gelmek için adeta onlardan medet ummaktadırlar. Başbakanımızı sandıkta deviremeyeceklerini anlayanlar yalan, dolanla, montajlarla, yakıp yıkarak başa geçeceklerini sanıyorlar, ama yanılıyorlar. Aziz Türk halkı yapılan bütün hesapları, planları çok iyi bilmektedir. Canik te de Milliyetçiyim diye geçinenler 58 trilyon borç bırakıp, kaçtılar. Biz nereye, ne kadar harcadık hesabını veririz, onlar 58 trilyonu nerelere harcamışlar, açıklasınlar. Ben belgeyle konuşuyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AY-YILDIZIN ÖNÜNDE EĞİLİRSİN
\n
\n Canik te bir rekor daha kıracaklarını belirten Genç, Canik te gördüğüm bu coşku 30 Mart ta yeni bir rekor kıracağımızı gösteriyor. İnşallah AK Parti ve Başbakanımız bu seçimden daha güçlü çıkacaktır. Bizim tek amacımız halkımıza hizmet etmektir. Bunu da 10 yılda ilçemize yaptıklarımızla gösterdik. Çöp dağlarının olduğu, eğitim, sağlık imkanları kısıtlı, göç veren, kültür, sanat tesisleri bulunmayan, düğün yapacak bir yerin olduğu Canik te bugün halkımıza bütün imkanları sunduk. Bunlar lafla değil, çalışmakla olur. Biz halkımız için çalışıyoruz. Hizmeti gören halkımız da inşallah sandıkları AK Parti oylarıyla dolduracak. Türkiye de eşi olmayan bir hizmet binası yaptık. Sözde Milliyetçi arkadaş Ay-Yıldızlı binamıza beton yığını diyor. Ay-Yıldıza beton yığını diyemezsin. Ancak onun önünde eğilirsin diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

3 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

5 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb