Kaybedeceklerini anladılar

Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, ‘Artık çember daraldı kaybedeceklerini anladılar. Çamur atmalar, iftiralar, karalamaların yanında şimdide montajlarla oluşturulmuş bir ses kaydı yayınlanmışlar dedi\r\n

 Kaybedeceklerini anladılar
\n  
\n
\n Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hayati Tekin,  seçimi açık ara kazanacaklarını söyledi. Tekin, İlçemizde beş yılda rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra spordan eğitime, tarihten kültüre, sağlıktan turizme bir çok alanda yatırım ve hizmetler projeler hayata geçirdik. İlçemizi tüm dünyaya tanıtacak Karadeniz’deki ilk insan yerleşkesi Tekkeköy Mağaralarını ve Türkiye’nin ilk imitasyon müzesini hizmete soktuk. Samsun’un kamu eliyle yapılıp işletilen tek Modern Mezbahane tesisini hayata geçirdik. Hayal edilemeyecek daha bir çok projeyi hayata geçirerek ilçemizin ufkunu açtık. Biz hizmetlerimizi anlatıp ilçemizi daha güzel yarınlara taşımak için çalışır iken rakiplerimizde bizi iftiralarla, karalamalarla yıpratmaya çalışıyor. Çünkü onlarda biliyor Hayati Tekin seçimi çok büyük bir farkla kazanacak. Kamuoyu yoklamaları ve anketlerde bunu gösteriyor zaten. Araştırmadan soruşturmadan tepeden inme yalanlar ortaya çıkıyor diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÇİRKİN YOLLARA BAŞVURUYORLAR
\n
\n Tekin, rakiplerine şu sözlerle yüklendi: Be adam sen iktidarın adayısın bir şey söylerken bir araştır soruştur kulaktan dolma sözlerle kalkıp konuşma. Benim hakkında konuşulan her türlü iftira ve karalamalar için gerekli hukuki işlemleri de başlatacağım. Belediyemiz hakkında konuşulan karalamalara da iki satır sözüm var. Geçen aylarda belediyemiz Ankara’dan gelen mülkiye başmüfettişi tarafından tam on yedi gün denetlendi. Didik didik tüm dosyalar incelendi. En küçük bir sorun olsa onlar bunu tellal tutup diyar diyar duyurmazlar mıydı acaba. Yine dün bir çamur daha. Benim farklı yerlerde yaptığım konuşmaları montaj yaparak ses kaydı oluşturmuşlar. Onları Allaha havale ediyorum. Tekkeköy halkı Hayati kardeşlerini çok iyi biliyor ve tanıyorlar. Gerekli hukuki işlemleri başlatıp bunu yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağım. İnşallah hayırlısıyla seçimin galibi biz olacağız. Onlarda bunu çok iyi bildiği için bu ve bu gibi çirkin yollara sapıyorlar.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

3 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

5 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb