Dur demenin zamanı geldi

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, Atakum da olan biten her şeyden haberi olmayan, haberi olduklarından da Büyükşehir Belediyesi ne topu atıp kendini kurtarmaya çalışan bir belediye başkanı var. Buna Dur demenin zamanı geldi d

 Dur demenin zamanı geldi
\n  
\n
\n  
\n
\n MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, AKS TV de yayınlanan seçime doğru programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Atakum la ilgili her konuda fikir ve düşüncelerini dile getiren Çamaş, 30 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaparak, Bu seçimlerde Atakum un geleceğine, kendi geleceğinize ve sizden sonra gelecek nesillerin nasıl bir Atakum da yaşayacaklarına karar vereceksiniz. Bu yüzden halkımıza buradan sesleniyorum. Atakum un kaybedecek bir saati bile yok. Vicdanınızın sesine kulak vererek oylarınızı verin dedi.
\n
\n  
\n
\n BİZLER NİYE GÖREMEDİK?
\n
\n Atakum da bitmiş, tükenmiş ve aile şirketi gibi yönetilen bir belediyecilik anlayışının hakim olduğunu ifade eden Çamaş, 20 yıl boyunca Atakum insanı 3 dönem Sayın Burma ya yetki verdi. Bizi iyi yönet. Haklarımızı koru. Atakum u layık olduğu yere getir dedi. Sayın Burma ne yaptı; Seçim dönemlerinde hatırladığı halkımıza rutin yapılan hizmetleri allayıp pullayıp Atakum u Karadeniz in yıldızı yaptık dedi. Atakum da belediye bütçesinin yüzde 68 ini yatırımlara ayırdık diyerek, 220 milyonluk yatırım yapıldığını iddia etti. Biz mi bu yatırımları görmedik. Sayın Burma mı halkımızı kandırıyor. Bunun takdirini de halkımıza bırakıyorum diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HALKIMIZLA ALAY EDİYOR
\n
\n Başkan Burma nın yaptığı açıklamalarla diğer siyasi partilerin adaylarını aşağıladığını ve küçük gördüğünü sözlerine ekleyen Çamaş, Sayın Burma nın Bunlar hayatlarında apartman yöneticiliği yapmış mı? Bu acemiler belediye yönetiminden ne anlar? gibi yakışıksız sözlerde bulunması bir belediye başkanına yakışmaz. Ben bir profesörüm ve onlarca büyük projeleri ülkem için hazırladım. Avrupa da ödüller aldım. Bunları seçim döneminde hiç gündeme getirmedim. Bu seviyelere düşmek, insanları hakir görmek Sayın Burma nın seçim öncesinde hangi psikolojide olduğunu ortaya koyuyor. Kimse halkımızın aklıyla alay etmemeli ve halktan büyük kendini görmemeli diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Bir belediye başkanı, şehirde alınan her nefesten haberdar olmuyorsa orada durmayacak diyen Çamaş, Atakum da olan biten her şeyden haberi olmayan, haberi olduklarından da Büyükşehir Belediyesi ne topu atıp kendini kurtarmaya çalışan bir belediye başkanı var. Buna Dur demenin zamanı geldi diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

1 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

2 Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

3 Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

4 Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

Samsun polisinden zehir baskını

5 Samsun polisinden zehir baskını

04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

6 04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

Samsun'daki belediye 16 personel alacak

7 Samsun'daki belediye 16 personel alacak

Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

8 Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

9 Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

Samsun'da kazada Doblo ve Peugeot bu hale geldi: 1 yaralı

10 Samsun'da kazada Doblo ve Peugeot bu hale geldi: 1 yaralı

hızWeb