PARTİMİZ DAHA DA BÜYÜYOR

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, siyasetin halkla yapılacağını belirterek, Arkasında halkı bulamayanlar yalana, dolana, montaja başvuruyor. Milletimiz bunların üçkağıtçıklarını gördükçe halkımız yanımızda oluyor, AK Parti miz daha da büyüyor dedi\r\n

PARTİMİZ DAHA DA BÜYÜYOR
\n  Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Karşıyaka ve Gaziosmanpaşa Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Eşi Nimet Genç, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Gaziosmanpaşa Mahallesi Muhtarı Osman Yüksel in de eşlik ettiği Başkan Genç, esnaf ve vatandaşlarla tek tek görüştü. AK Parti nin gücünü milletten aldığını belirten Genç, Bunu Başbakanımızın Cumhuriyet Meydanı ndaki mitingde bir kez daha gördük. Milletimiz AK Parti ve Başbakanımızın arkasında olduğu sürece bu ülkenin sırtı yere gelmez dedi.
\n
\n  
\n
\n BAŞBAKANIMIZ BİZİ ONURLANDIRDI
\n
\n AK Parti nin son 12 yılda ülkeye yaptığı yatırımların halk tarafından çok iyi bilindiğini ve takdir edildiğini ifade eden Genç, Başbakanımız Türkiye miz, biz de Canik imiz için canla başla çalışıyoruz. Doğal olarak da halkımız AK Parti nin yanında yer alıyor. Bunu içlerine sindiremeyenler, halk desteğini arkalarında hissedemeyenler yalana, dolana, montaja başvuruyor, dış güçlerin oyunlarından, planlarından medet umuyor. Milletimiz bunların üçkağıtçılıklarını gördükçe AK Parti ye daha da sarılmaktadır. Samsun mitinginde de inanılmaz bir AK Parti, Türkiye sevgisi vardı. Samsun tarihinin en büyük mitingini yaşamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Canik te yeni rekor kırarak Başbakanımıza bir hediyeyle daha gitmek istiyoruz. İnşallah 30 Mart ta halkımız bu coşkuyu sandıklara yansıtacaktır, Türkiye mizin önüne set çekmek isteyenleri bir kenara atıp, şehrimizin ve ülkemizin önünü açacaktır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HALKIMIZIN DESTEĞİ ÇOK BÜYÜK
\n
\n Canik te de halkın desteğini arkalarına aldıklarına işaret eden Genç, Canik e 10 yılda yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı gören halkımız yalana, dolana itibar etmemektedir. Aksine halkımızın desteği daha çok artıyor. Bunu 30 Mart ta da Canik te rekor oy oranıyla hep birlikte göreceğiz inşallah. Karşıyaka dan, Gaziosmanpaşa dan, Belediyeevleri nden, Hasköy, Toptepe, 200 Evler, Hacıismail, Gazi mahallelerimizden ve daha pek çok mahallemizden inanılmaz bir halk desteğini hissediyoruz arkamızda. Yine köylerimizde halkımızın bize olan desteği çok büyük dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

1 Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

Başkale ilçesinde silah ve mühimmat ele geçirildi

2 Başkale ilçesinde silah ve mühimmat ele geçirildi

Uşak'ta kum yüklü tır devrildi

3 Uşak'ta kum yüklü tır devrildi

Bakan Kasapoğlu: "Salgında 75 bin vatandaşımızı yurtlarımızda ağırladık"

4 Bakan Kasapoğlu: "Salgında 75 bin vatandaşımızı yurtlarımızda ağırladık"

Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

5 Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

6 Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

7 Tıra çarpan otomobil yoldan çıktı : 1'i ağır 2 yaralı

Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

8 Kırklareli'de denize giren kişi kayboldu

Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

9 Ağrı'da selde kaybolan çocuk hayatını kaybetti

Düğünü sonlandırmaya giden polislere saldırı: 4 polis yaralı

10 Düğünü sonlandırmaya giden polislere saldırı: 4 polis yaralı

hızWeb