‘Millet oyunu bozacak’

AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde milletin demokrasiyi oylayacağını söyledi\r\n

 ‘Millet oyunu bozacak’
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, AK Partinin ilçelerde ve il merkezindeki adaylarına destek olmak için kampanyalara katıldığını ve köy gezilerinde de bulunduğunu belirterek, “Halk her şeyi biliyor. 30 Mart’ta AK Parti seçim zaferlerine bir yenisini daha ekleyecek” dedi.
\n
\n  
\n
\n BİLİNÇ SANDIĞA YANSIYACAK
\n
\n Gezi süreci ile başlayan ve sonrasında da 17 Aralık süreci ile de zirve yapan yalan, iftira ve karalama kampanlaranının halk nezlinde karşılığı olmadığını gezilerinde çok yakından gördüğünü belirten Fatih Öztürk, “Samsun’da merkez dahil 17 ilçede ve bu ilçelerin köylerinde seçim çalışmalarına katıldım. Şunu rahatlıkla görüyorum ki güneş balçıkla sıvanmıyor. En ücra köylerde bile vatandaşımız televizyonunu açıyor her görüşü dinliyor ve kimin doğru söylediğini kimin se yalan ve iftiralarla kendisini kandırmak istediğini biliyor. Milletimiz Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Partinin 12 yıldır hiçbir kirli oyunun içinde olmadığını ve bu milletin başını öne eğecek bir kirli tezgahta bulunmadığını biliyor. Bu bilinç 30 Mart’ta sandığa yansıyacak” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n MİLLET 12 YIL ÖNCESİNİ UNUTMADI
\n
\n AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, söyleyecek sözü olmayan muhafeletin miting meydanlarında karalama kampanyasından ve demokrasi dışı güçlerden medet umduğunu söyledi. Fatih Öztürk şöyle konuştu: 12 yıl öncesini bu millet unutmadı. Hastane köşelerinde rehin kalan vatandaşlar, ilaç kuyruklarında hayatını kaybedenler, tek şerit yollarda çile çekenler, 50 kişilik sınıflarda çocuklarını okutmak zorunda kalanlar şimdi gelinen bu tabloyu görmüyor mu ?. Milletimiz eğitimden sağlığa, ulaşımdan sosyal yardımlara bir çok alanda Cumhuriyet tarihinde yapılanların kat kat fazlasının 12 yılda yapıldığını çok iyi biliyor. Bu seçimlerin sıradan bir yerel seçim olmadığını da görüyor. Yaklaşık 2 aydır ilçe ilçe, köy köy hatta ev ev geziyorum. İnsanların gözünün içine bakıyorum. Bu milletin kirli oyunu bozacağını gözlerimle görüyorum. Bu nedenle şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki 30 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde AK Parti gücünü güç katarak yoluna devam edecektir.”
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

1 Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

Hatay'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı.

2 Hatay'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı.

Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

3 Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

Rize'de bir kadın, kocası tarafından vahşice öldürüldü

4 Rize'de bir kadın, kocası tarafından vahşice öldürüldü

Manisa'da otomobiller kavşakta çarpıştı: 2 yaralı

5 Manisa'da otomobiller kavşakta çarpıştı: 2 yaralı

Bartın'da korona virüs tedavisi gören hasta kalmadı

6 Bartın'da korona virüs tedavisi gören hasta kalmadı

Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

7 Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

hızWeb