Yılmaz ın peynir gemisi batıyor

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, 15 yıldır lafla peynir gemisi yürüten Başkan Yılmaz, o gemilerle birlikte Karadeniz’in hırçın dalgalarında günden güne batıyor. Seçimden sonra denizin dibini de görmüş olacaklar dedi.\r\n

 Yılmaz ın peynir gemisi batıyor
\n  
\n
\n Seçim çalışmaları kapsamında adaylığını açıkladığı günden itibaren Samsun’da her kesimden vatandaşla bir araya geldiğini söyleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, seçimlerin sonucuna dair bir merak içerisinde olmadığını söyledi. Ganaydın, “Bu seçimin sonucu belli. Halkımız yılların umursamaz yönetimini göndermeye karar verdi” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ÇAKMA RAKİPSİZ
\n
\n MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, seçim sürecinde maddi imkan olarak iktidarın çok gerisinde olmalarına rağmen elde edilecek başarıda ciddi bir fark elde edeceklerini öne sürdü. Dr. Günaydın, “Seçim kazanmak için yüklü miktarda paradan daha çok sağlam bir yüreğe, hizmet aşkına ihtiyaç var. Kimse, ‘Ne kadar güzel afiş yaptırmış’, ‘Ne kadar çok seçim arabası var’ diye oy vermez. Hayal dünyasında yaşayanlar, oluşturdukları hayali seçim atmosferlerinde kendilerini rakipsiz görmeye devam etsin. Samsun için değişimin, gelişimin adresi olarak biz o çakma rakipsizlere bir şey demiyoruz. Onlara halkımız ne diyeceği önemli. Bu anlamda halkımızın da onlara diyeceği ortadadır. 15 yıldır lafla peynir gemisi yürüten Başkan Yılmaz, o gemilerle birlikte Karadeniz’in hırçın dalgalarında günden güne batıyor. Seçimden sonra denizin dibini de görmüş olacaklar” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n PROJE BİZİM İŞİMİZ
\n
\n Büyük projelerle ve sosyal içerikli çalışmalarla kısa sürede Samsun un kalkınmasını sağlayacaklarını öne süren Dr. Ferhat Günaydın, çalışmak için gurbete gidenlerin de geri dönüşünü sağlayacaklarını belirterek şöyle konuştu: Fuar Caddesi’nde Özel ve Belediye Toplu Taşıma Araçları Koordine Merkezi ve İlçe Yolcu Durakları, Gülsan Sanayi Sitesi ve Yeni Küçük Sanayi Sitelerinin kurulması gibi öncelikli projelerimizin yanı sıra 50 bin vatandaşımıza Hilal Kart verilmesi, Geriatri Hastanesi, Rehabilitasyon Merkezi, Kadın Kalkınma Akademisi, Aile Danışma Merkezi, Yaşlı Lokalleri, Engelli Koordinasyon Merkezi, Sokak Çocukları Merkezi, Meslek Edindirme Kursları gibi onlarca sosyal içerikli proje Samsun la buluşacak. Özellikle sanayi alanında atacağımız dev adımlarla işsizliğin önün geçeceğiz. Gençlerimiz artık çalışmak için gurbete gitmeyecek. Yanlış belediyeciliğin sonucunda gurbete giden kardeşlerimiz de Samsun a dönecek.  Biz de öyle laf olsun torba dolsun yok. 15 yıldır lafla torba dolduranlara benzemeyiz. Onları belediyeden uğurlamak da inşallah bize nasip olacak. Proje üretmek de, hizmet sunmak da bizim işimiz. Bunun önümüzdeki 5 yıl herkes görecek.  
\n
\n  
\n
\n ADIM TEMİNAT OLACAK
\n
\n Samsunluların kendisine büyük destek verdiğini ifade eden Dr. Ferhat Günaydın, bu desteğin sandıktan başarı olarak çıkacağını belirterek, “Yıllardır yok sayılan, hor görülen, ezilen, işinden gücünden, evinden barkından edilen Samsun halkı artık yeter diyor. Samsun halkı artık hizmet görmek istiyor, Türkiye’nin parlayan yıldızı olmak istiyor. Bunu yapabilecek gücün, heyecanın, Samsun aşkının kimde olduğu da malum. Ferhat Günaydın adı bu şehirde aydınlık geleceğin teminatı olacak. Pazartesi gününden itibaren Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin sadece adında olan büyükşehir ifadesi gerçek olacak. Adıyla değil, hizmetleriyle büyükşehir olan Samsun için hizmete hazır şekilde Pazartesi gününü bekliyoruz” dedi.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU   
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

1 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

2 Yolda yaralı bulundu hastanede kurtarılamadı

Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

3 Sevgilisini öldüren kadın 'Namusumla oynadı' dedi

Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

4 Samsun'da genci 4 yerinden bıçakladı

Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

5 Samsun Jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

6 Silahlı kavgada ölü sayısı 4'e yükseldi

04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

7 04 Haziran Perşembe Samsun hava durumu

Fındık fiyatları ne kadar? 04 Haziran Perşembe il il güncel fındık fiyatları

8 Fındık fiyatları ne kadar? 04 Haziran Perşembe il il güncel fındık fiyatları

Silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

9 Silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

Kaybolan dağcının cesedi bulundu

10 Kaybolan dağcının cesedi bulundu

hızWeb