Halkımız kararını verdi

AK Parti Milletvekili Mustafa Demir, Samsun halkının Başbakan Erdoğan ı bağrına bastığını, gönül birlikteliği sağladığını belirterek, Halkımız kararını verdi. 30 Mart ta halkımızdan alacağımız destekle, el ele sevgiyle yolumuza devam edeceğiz dedi\r\n

 Halkımız kararını verdi
\n  
\n
\n Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Ayvacık İlçesi nde esnaf ziyaretleri yaptı. Demir, birebir vatandaşlara ulaşarak yerel seçimlerde destek istedi. Ayvacık Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Belur, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılhan ın eşlik ettiği Demir, 7 köyün birleştiği Hapanboğazı mevkiinde halka hitap etti. Samsun mitinginin ardından Atakum ilçesi Çakırlar Mahallesi nde AK Parti ilçe teşkilatının gerçekleştirdiği halk mitingine katılan Demir, Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı ile birlikte halka hitap etti. 
\n
\n  
\n
\n HİZMET SEFERLERLİĞİNE EVET  
\n
\n Samsun mitinginin heyecanı daha da artırdığını, halkın büyük teveccüh gösterdiğini belirten Demir, AK Parti ile halkın arasında bir gönül, sevgi bağının olduğunun en iyi örneklerinden birinin Samsun meydanında yaşandığını ifade etti. Samsun halkının Başbakan  Erdoğan ı bağrına bastığını, gönül birlikteliği sağladığını ifade eden Demir,  konuşmasını şöyle sürdürdü: Başbakanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan çok önemli mesajlar verdi, halkımız da yanınızdayız, Türkiye için, millet için yola devam dedi. Başbakanımız Samsun dan memnun ayrıldı. Büyükşehir belediyesi ve tüm ilçe belediyelerin AK Parti kadrolarına emanet edileceği o heyecan ve coşkuyu gördüğünü açıkladı. Şimdi durma zamanı değil, çok çalışmalıyız. Yerel seçimlere az bir zaman kaldı ve topyekun halkımızla el ele 30 Mart ta istikrara, hizmet seferberliğine evet diyeceğiz.  
\n
\n  
\n
\n KİRLİ OYUNLARI BOZACAĞIZ
\n
\n Ülkeye, milletine sahip çıkan  Başbakanımız Erdoğan ın son yaşanan olaylarda asıl hedefin olduğunu halkımız görüyor, bu kirli oyunlara prim vermiyor diye konuşan Demir, şunları söyledi: Topyekun bu kirli oyunları bozacağız, ülkemize, milletimize Başbakanımıza sahip çıkacağız. Türkiye nin gelişmesini, ilerlemesini, güçlenmesini, demokrasi, insan haklarının olmasını, refah düzeyenin artmasını, dışa bağımlılığın azalmasını istemeyenler istikrarımızla  geleceğimizle oynamaya çalışıyor. Ama artık eski Türkiye yok. Mücadele etmeyi bilen, vatanına, milletine sahip çıkan, menfaat odaklarına hayır diyen AK kadrolar görevinin başında. 30 Mart ta halkımızdan alacağımız destekle, el ele sevgiyle yolumuza devam edeceğiz. diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

1 Samsun'da bir günde 9 pozitif vaka tespit edildi, valilik rehavet uyarısı yaptı

Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

2 Samsun'da Korona'dan vefat sayısı açıklandı

Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

3 Fındık fiyatları ne kadar? 27 Mayıs Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Samsun'da cip denize uçtu

4 Samsun'da cip denize uçtu

İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

5 İlahiyatçı yazarın şüpheli ölümü

Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

6 Samsunspor için Altınordulu Muhammed iddiası

Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

7 Bu ilçede 450 bin TL'lik veresiye borçları temizlendi

Sokak ortasında vahşet

8 Sokak ortasında vahşet

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

9 Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti

İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

10 İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti

hızWeb