Yeni Başkan Günaydın

MHP İl Başkanı Şaban Kılıç, Samsun’da Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanının belli olduğunu öne sürüp, “Dr. Ferhat Günaydın, halktan aldığı destekle Samsun’un yeni başkanı oluyor. Bu artık belli oldu” dedi\r\n

 Yeni Başkan Günaydın
\n  Seçim çalışmaları kapsamında tarihi bir performans sergilendiğini söyleyen MHP İl Başkanı Şaban Kılıç, bu çalışmalarla Samsun’un her noktasına ulaştıklarını belirtti.  Seçimlere dair endişelerinin olmadığını, 17+1 iddialarının devam ettiğini söyleyen Kılıç, “MHP, hem Büyükşehir Belediyesi’nde hem de ilçe belediyelerinde tarihinde görülmemiş bir seçim çalışmasına imza atmaya devam ediyor. MHP açısından önemli bir sonuç, seçim akşamında sandıklardan çıkacak. Bazı il başkanları 17+1 iddiamızı ütopik bulmuş. Ama onlar da seçim akşamı sonucu görecek” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ‘HALK GEREKENİ YAPACAK’
\n
\n Büyükşehir Belediyesi’nde yeni dönemin başlayacağını ve bu yeni dönemde başkanın kim olacağının belli olduğunu öne süren İl Başkanı Kılıç şunları söyledi: “MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın’ın adaylığı ilk açıklandığında birileri tebessümle baktı ama bugün bize dönüşlere bakınca ne doğru bir karar aldığımızı fark ediyoruz. Sahadan aldığımız izlenim, yaptırdığımız araştırmalar bize gösteriyor ki Ferhat Günaydın yeni Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Yusuf Ziya Yılmaz’ın uzlaşmaz, insan kadri bilmez, değer vermez tavırları sonunu getirdi. Ekibinin de başkanlarına uyması sonucunda artık bitti. Samsun halkı onlara sandıkta gereken cevabı verecek. Yusuf Ziya Yılmaz’ın seçimlerde alacağı yenilgi, Ferhat Günaydın’ın elde edeceği başarı ortadadır. Açık söylemek gerekirse Büyükşehir Belediyesi için birbirimizi tebrik edebilir, hayırlı olsun dileklerimizi iletebiliriz.” 
\n
\n  
\n
\n ‘YILMAZ KURTULAMAZ’
\n
\n AK Parti’nin önceki gün gerçekleştirdiği ve Başbakan Erdoğan’ın katıldığı mitinge de göndermede bulunan MHP İl Başkanı Şaban Kılıç, “Herkes bilsin. AK Parti’nin geçen günkü mitingi, taşıma insanlar falan da Başkan Yılmaz’ı kurtaramayacak. MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Samsun tarihinin en yüksek oyu ile başkan olacak. Dr. Ferhat Günaydın’ın yönetim tecrübesi, insanlara verdiği değeri ve hizmet aşkının yanında Yusuf Ziya Yılmaz’ın mukayese edilmesi mümkün değildir. O da seçimi kaybedeceğini anladı, sinir içerisinde sataşmalarda bulunuyor. Ama bitti. Samsun’un gözünde, yüreğinde yeri yok” dedi.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

2 Sokağa çıkma yasağı iptal oldu

Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

3 Samsun'da aracıyla uçuruma yuvarlandı, kurtarılamadı

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 05 Haziran Cuma il il güncel fındık fiyatları

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

5 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

6 Atakum Belediye Tesislerindeki kazada pres operatörü can verdi

Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

7 Samsun cuma namazı saati: 05 Haziran Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

8 Samsun'da bir ay süren yaşam mücadelesini kaybetti

Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

9 Samsun'da cuma namazında cemaat yollara taştı

Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

10 Sosyal medyada canlı yayın yaptığı sırada kendini vurdu

hızWeb