Yıllardır milleti yıldırdı

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Ben halkımızın tavrında Yusuf Ziya Yılmaz’dan kurtulmak için çare aradığını görüyorum. Artık Sayın Başkan o kadar yıldırmış ki milleti kimse iyi konuşmuyor, uzlaşmaz, kavgacı tutumundan dert yanıy

Yıllardır milleti yıldırdı
\n  CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Alaçam, Ladik ve Çarşamba da miting yapıp, Vezirköprü, Havza ve İlkadım ilçelerinin köylerinde de ziyaretler gerçekleştirdi. Cengiz, “Ben halkımızın tavrında Yusuf Ziya Yılmaz’dan kurtulmak için çare aradığını görüyorum. Artık Sayın Başkan o kadar yıldırmış ki milleti kimse iyi konuşmuyor, uzlaşmaz, kavgacı tutumundan dert yanıyor. Artık bu zihniye dur demedin tek yolu sandıktır, o da 30 Mart’ta karşınızdadır” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BOŞ VAATLERDE BULUNUYOR
\n
\n CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Prof.Dr.Haluk Koç, CHP İl Başkanı Mehmet Atalay ve il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve ilçe belediye başkan adaylarıyla beraber halkın karşısına çıkan Cengiz, “Milletvekilliği dönemin benim referansımdır, sizden destek istiyorum. Benimle bütün Samsun ve ilçeleri dengeli bir şekilde kalkınacaktır. 15 seneden bu yana Samsun’u yarınlara hazırlamayan zihniyet şimdi nasıl ne yapacaktır? Seçim dönemlerinde verilen boş vaatlere artık halkımız itibar etmemektedir. Halkın sesine kulak vermek gerekir, onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek, sorunlarına çözüm bulabilmek bu makama aday olan kişilerin esaslı görevidir. Bizler bu yola çıkarken kozmik odalarda, kapalı kapılar ardında yapılan siyasete değil, dobra dobra halkın gözü önünde milletten bir şey saklamadan tek amacınız olan milletin huzur ve refah içinde yaşamasını sağlamak için yola çıktık. Yarım kalan Samsun hayalimi gerçekleştireceğim. Milletvekilliği dönemimden tam olarak yapamadığım projelerimi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı göreviyle birlikte fazlasıyla yapmak olacaktır” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HAKKIMI İSTİYORUM 
\n
\n Köylerden oy değil hakkını istediğini belirten Tarık Cengiz, şunları söyledi: “Ben buraya varsa bir hakkım onu almaya geldim. Diğer politikacılar gibi onu yapacağım bunu yapacağım demiyorum çünkü eğer belediye başkanı olursam benim ne yapacağımı en iyi siz biliyorsunuz. Beni milletvekilliğim döneminde niye şehir merkezine gelmiyorsun hep köylerdesin diye eleştiriyorlardı. Ben bu köylerden çıkmadığım için çok memnunum ama bu köylerin bu durumundan da çok üzgünüm. Bakın yollarınıza, alt yapınıza berbat durumda 12 yıl boyunca hiçbir şey yapılmamış. Benim dönemimde yapılan asfalta bir yama bile çok görülmüş, bu size hak mıydı?” 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

1 Samsun ve 14 ilde hafta sonu sokağa çıkmak yasak

Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

2 Bakan Koca'yı isyan ettiren fotoğraf

İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

3 İki gün önce satın aldığı otomobil hurdaya döndü

HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

4 HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı

Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

5 Seyir halindeki motosiklet devrildi: 1 ölü

hızWeb