Ekrandan kaçtılar

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, AK Partili Tok ve MHP li Demirtaş ın ekranlardan kaçtıklarını belirterek, Ama sandıktan nasıl kaçacaklar. 30 Mart a 3 gün kaldı dedi\r\n

Ekrandan kaçtılar
\n  
\n
\n  
\n
\n CHP İlkadım  Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, Kökçüoğlu Mahallesi ndeki mitingde vatandaşlarla buluştu. Halkın sorunlarına çözüm üretemeyenlerin, kendisiyle aynı ekrana çıkmaktan köşe bucak kaçtığını belirten Yılmaz, Size çözüm üretemeyeceklerini onlar da biliyor. O nedenle kalabalık guruplarla gelip gidiyorlar. Bunlar taşımalı sistem dedi.
\n
\n  
\n
\n İLKADIM KARARINI VERDİ
\n
\n Kökçüoğlu na girişte meşalelerle karşılanan CHP Adayı Vedat Yılmaz ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, seçim otobüsünün üzerinden de vatandaşlarla tokalaştı. CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, gittikleri her yerde kar topu gibi büyüyen bir kalabalıkla karşılandıklarını ifade ederek, herkese  teşekkür etti. Yaparsa Vedat Yılmaz Yapar sloganları ile sözleri sık sık kesilen CHP li Yılmaz, İlkadım kararını verdi. Bunu Kökçüoğlu ndan da görmek mümkün. Size proje sunamayanlar, yükselişimizi ve sandığın yaklaştığını gördükçe, bindirilmiş kıtalar ve taşımalı sistemle alanları doldurmaya çalışıyor. Ama Kökçüoğlu halkı bunları görüyor diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ONLARI KORKU SARDI
\n
\n Defalarca MHP li Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş ı ve AK Parti nin Adayı Erdoğan Tok u , İlkadım ın sorunlarını ve çözüm projelerini anlatmaları için ekran karşısına çağırdığını hatırlatan Yılmaz, şunları söyledi: Her akşam bir ekrana çıkıyorlar aslında. Ama benimle çıkmak istemiyorlar. Çünkü söyleyecek çok şeyleri ve projeleri yok. Ellerinde belgeler, yolsuzlukları anlatıyorlar. Yapmasaydınız o zaman. Vatandaş mecbur mu bunları dinlemeye. Siz Kökçüoğlu nun yerinde kentsel dönüşümünü anlatsanıza. Vatandaş onu merak ediyor. Benimle karşı karşıya gelseniz doğru ortaya çıkacak ama kaçıyorlar. Korkunun ecele faydası yok, Kökçüoğlu halkı. Sandık 30 Mart ta kuruluyor. Üç gün sonra bu halk gidecek projeden yana güvenden yana oyunu kullanacak. Biz bütün tecrübemizle buna hazırız. 15 yıldır çivi çakılmayan İlkadım daki yenilenmeyi, değişimi iki ayda göreceksiniz. Bunu hep birlikte yapacağız. Yeni evlerinizde oturup bugünleri  konuşacağız. Ne kadar kolaymış ama yapamamışlar diyeceksiniz. Buna inanın. Biz bunu eski Gazi bölgesinde gerçekleştirdik. Şimdi sıra İlkadım da, Kökçüoğlu nda.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun kamu hastanelerinde yeni dönem

1 Samsun kamu hastanelerinde yeni dönem

Samsun Sağlık Müdürü Oruç uyardı

2 Samsun Sağlık Müdürü Oruç uyardı

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

3 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Samsun'daki belediye 16 personel alacak

4 Samsun'daki belediye 16 personel alacak

Samsun'da esnaf yeni teşvik bekliyor

5 Samsun'da esnaf yeni teşvik bekliyor

Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

6 Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

Silahlı kavgada 1 kişi öldü

7 Silahlı kavgada 1 kişi öldü

Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

8 Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

9 Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

Kazada baba öldü, anne ve 2 çocuğu yaralandı

10 Kazada baba öldü, anne ve 2 çocuğu yaralandı

hızWeb