Başarılı olamayacaklar

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, muhalefetin Başbakan Erdoğan ı yıpratma çabalarında başırılı olamayacağını söyledi\r\n

 Başarılı olamayacaklar
\n    Partisinin Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul a destek vermek için ilçeye giden AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, vatandaşlarla bir araya geldi. Demir, seçim öncesi Başbakan Erdoğan ı yıpratma girişimlerinin başarılı olamayacağını söyledi.
\n
\n  
\n
\n YEDİRTMEYECEĞİZ
\n
\n Milletvekili Demir, Başta muhalefet partileri olmak üzere, bazı çevreler sırf Başbakanımızı milletin gözünde itibarsızlaştırmak için adeta yarışa girdi. Meydanlarda projeleri değil, iftiraları, montaj ses kayıtlarını konuşuyorlar. İktidara talip olanlar, Kanal İstanbul Projesi nden vazgeçmemizi, 3 üncü köprü inşaatına başlamamızı istiyorlar. Halbuki onların Az yol yaptınız, fazla projeniz yok, biz daha iyisini yapacağız deyip, oy talep etmeleri gerekiyor. Fakat tıpkı Gezi Parkı olaylarında olduğu gibi, gerçek amaçları proje üretmek değil, hayata geçirilen ve geçirilmek istenen projelere engel olmak diye konuştu.  Demir, Başbakan Erdoğan ı yedirtmeyeceklerini de sözlerine ekledi.
\n
\n  
\n
\n DAİMA HİZMET DAİMA MİLLET 
\n
\n AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul ise, yerel seçimin ardından ilçede değişim rüzgarları eseceğini belirterek, Alt yapı, yol, su ve itfaiye gibi hizmetleri artık Büyükşehir Belediyesi gerçekleştirecek. Biz de Terme Belediyesi olarak, vatandaşlarımıza daha iyi hizmeti verecek çalışmaları burada tek tek hayata geçireceğiz. Kozluk Belediyesi ile kazandığımız tecrübeyi Allah ın izni ile Terme deki tüm vatandaşlarımızla paylaşacağız. Sandıktan galip gelip, açıkladığımız projelerimizin yapımına başlayacağız. Bu konuda Milletvekilimiz Cemal Yılmaz Demir bey, üzerine düşen ne varsa Ankara dan çözeceğinin sözünü verdi. Daima millet, daima hizmet anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

3 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

5 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb