GÜNAYDIN’DA BİRLEŞTİLER

CHP ye yakınlığıyla bilinen sivil toplum örgütü yöneticilerinin de katıldığı kahvaltıda MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, Birleşmenin ve bütünleşmenin adresi Ferhat Günaydın dır. Her kesimden aldığımız destekle Samsun daki zulüm 30 Ma

 GÜNAYDIN’DA BİRLEŞTİLER
\n  
\n
\n Gazi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltılı buluşmaya MHP İl Başkanı Şaban Kılıç, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın ın yanı sıra Samsun da hizmet veren sendika, oda, dernek ve dolmuş hatlarının temsilcileri ile çok sayıda mahalle muhtarı katıldı. CHP’ye yakınlığıyla bilinen sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin de destek vererek katıldığı toplantıda Dr. Ferhat Günaydın, Bu iş bitti mesajı verdi.
\n
\n  
\n
\n AZ KALDI
\n
\n Katılımın yoğun olduğu buluşmada kendisine destek için bir araya gelenlere seslenen Dr. Ferhat Günaydın, Esnafının dükkanını yıkan, işadamının önünü tıkayıp fabrikaları başka şehirlere taşıtan bu diktatör, kendini beğenmiş, ukala yapının sona ereceğini göreceğiz. Bu memleketin içinden çıkarak, bu millete değer vermeyeceksin, insanların kalbini kıracak ve hakları olan belediyeye girişlerini engelleyeceksin. Sonra seçim döneminde aklın başına gelecek, eziyet ettiğin, hakaret ettiğin bu milletten oy isteyeceksin. Araya adamlar koydu, yetmedi Başbakanımızı Samsun’a çağırarak medet umuyor. Bunlar sana fayda sağlamayacak. Seçim çalışmaları boyunca vatandaşımıza gittik, çok şükür herkes bize teveccüh gösteriyor. Tabii ki biz bir partinin adayıyız ancak iş bu noktayı aşmıştır. Ben ezilen, hor görülen, yok sayılan tüm Samsunluların ortak adayı oldum. Seçimi kazandığımız çok açık ve net şekilde görülmektedir. Sadece gün sayıyoruz, az kaldı. Bu gün sayma bittiğinde, Pazar gününün akşamında saat:23.00 sularında Samsun’da kardeşlik hakim olacak, insanlara değer verilecek. Sorunların çözüme ulaştığı bir yönetim anlayışı yerelde iktidara gelecek. Eğer biz bu seçimlerde milletimize sahip çıkmazsak, tercihimizi Samsun’dan yana kullanmazsak kötü günlerin yaşanması içten bile değildir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HER ŞEYİ BİLDİĞİNİ SANIYOR
\n
\n Samsun un gelişmişlik oranlarında çok geride kaldığını ve bu durumun yönetim hatalarının ürünü olduğunu söyleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Tüm siyasi partilerin ülkemizin partisidir. Tüm adaylar da kardeşimizdir ama bir şehri yönetmek için gereken zihniyet farklıdır. Hizmet edebilmek zihniyet işidir. Samsun gibi bir şehrin gelişmişlikte geri kaldığını görüyoruz. Biz bunu hak etmiyoruz. İşadamı, işçi, esnaf bunu hak ediyor mu? Bunu bize reva görenler, kader gibi gösterenler insanlar halen daha bu ölümlü dünyada hiç ölmeyecekmiş gibi saltanat için mücadele ediyorlar. Buna asla müsaade etmeyeceğiz. Bir insan her şeyi bilemez. Ama bizi yöneten, her şeyi bildiği yönünde ısrarlı davranmaktadır. Ne mesleklere ne insanların emeğine saygı göstermeyerek bildiğini okumaktadır. Yaşadığımız sorunlar, Büyükşehir Belediyesi ndeki yönetim hatalarının ürünüdür şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n 5 BİN KİŞİNİN İŞİ GİTTİ
\n
\n Samsunluların iş ve aş için farklı şehirlere çalışmaya gittiğini kaydeden Dr. Ferhat Günaydın, Başkan Yılmaz ı halkı saf yerine koymakla suçlayarak şunları söyledi: Başkan Yılmaz’ın yönetim anlayışı nedeniyle çocuklarımız gurbete gidiyor. Analar evlatlarından, hanımlar eşlerinden, çocuklar babalarından uzak kalmaktadır.  Eğer buna müsaade edersek, hepimiz vebal altında oluruz. Gençlerimizin iş ve aşa ihtiyacı var. Bunu sağlayacak olan işadamlarını önünü açmadılar. Yıldız Kimya adlı bir fabrikayı Kocaeli’ne götürttü. Şimdi orada 5 bin insan çalışıyor. Yazık değil mi, 5 bin Samsunlunun ekmeğine engel oldular. Şimdi aynı insanlardan oy istiyorlar, saf yerine koyuyorlar. Bu millet öyle bir millettir ki kendisine yapılan iyiliği de, kötülüğü de unutmaz. Başkan Yılmaz kime güvenirse güvensin, ne yaparsa yapsın sandığa gömülecektir.  
\n
\n  
\n
\n 100 BİN KİŞİYE İŞ
\n
\n Seçimleri posterlerin değil, hizmet edebilecek adayların kazanabileceğini ifade eden  MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Esnafa zorla afişlerini, posterlerini astıran zihniyetle karşı karşıyayız. İnsanlara baskı yapıyor. Afişten medet umar hale gelmiş. Posterle seçim kazanmaya çalışanlara karşı hayata geçireceğimiz projelerle seçim kazanacağız. Benim önceliğim hizmettir. Samsun güvenli bir şehir olacak. İş olacak, aş olacak. Yeni şehirler ancak yeni vizyonlarla olur. Biz sevdamızı halkımızla paylaşarak anlatırız. Tabeladan, billboarddan sevda olmaz. Yapamayacağım hiçbir şeyi söylemem. 100 bin insanımıza iş sağlayacağımızı söyledik, ilçelerde yaşayanların tek araçla şehir merkezine geleceğine dair şeref sözü verdik. Samsun’un derdini kendi ailemin derdi gibi göreceğim, tüm mesaimi şehrimi geliştirmek için kullanacağım. STK’ların, meslek odalarının, kanaat önderlerinin görüşlerini alacağız. Önemli çalışmalarda Samsun halkının kararını referandum yoluyla öğreneceğiz diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n 17+1 İDDİASI
\n
\n MHP İl Başkanı Şaban Kılıç ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş da yaptıkları konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verdi. İl Başkanı Kılıç, Samsun da büyük başarılara imza atacağız. Büyükşehir Belediyesi nde kararlar verilmiş, Dr. Ferhat Günaydın halkımızın kalbinde başkan seçilmiştir. Şimdi sıra sandıkta seçilmeye geldi. Kimsenin şüphesi olmasın. Hem Büyükşehir Belediyesi nde hem de 17 ilçenin tamamında iddialıyız dedi.
\n
\n  
\n
\n GENİŞ KATILIM SAĞLANDI
\n
\n Kahvaltıya, Türkiye Şoförler Odası’na bağlı tüm dolmuş hatlarının yöneticileri, Türk Kamu-Sen, Türk Haber-Sen, Türk Enerji-Sen, Türk İmar-Sen, Türk Yerel-Sen, Türk Vakıf-Sen, Türk Kültür-Sen, Ülkü-Tek, Belediye İş-Sen, TÜRKAV, Türk Ocağı, Çevre Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Jeoloji Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Maden Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Mimarlar Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Şehir Plancıları Odası Samsun Şubesi, Ziraat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Kahveciler ve Gazinocular Odası, Berberler Odası, Mobilyacılar Odası, Muhasebeciler Odası, Emlakçılar Odası, Zücaciyeciler Odası, Pazarcılar Odası, Veterinerler Odası, Yabancılar Pazarı, Ordu Sevgi Derneği, Gümüşhaneliler Derneği, Bayburtlular Derneği, Havzalılar Derneği, Karslılar Derneği, Akkuşlular Derneği ve Şavşatlılar Derneği başkan ve yöneticileri katıldı.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU   
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

1 Silahlı kavga: 1 ölü, 4 yaralı

İki aile çatıştı 2'si ağır 6 yaralı

2 İki aile çatıştı 2'si ağır 6 yaralı

Samsun Çarşamba'da üretime başlandı: Kilosu 8 bin TL

3 Samsun Çarşamba'da üretime başlandı: Kilosu 8 bin TL

Borçlar bunalttı, pompalıyla intihara kalkıştı

4 Borçlar bunalttı, pompalıyla intihara kalkıştı

Lüks dairede alacak verecek kavgası: 1 yaralı

5 Lüks dairede alacak verecek kavgası: 1 yaralı

Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

6 Hayvan otlatmaya gitti cesedi bulundu

Kırıkkale'de sahte içki operasyonu: 3 ton sahte şarap ele geçirildi

7 Kırıkkale'de sahte içki operasyonu: 3 ton sahte şarap ele geçirildi

Yaylada mahsur kalan Samsunlu çobanların imdadına yetiştiler

8 Yaylada mahsur kalan Samsunlu çobanların imdadına yetiştiler

Samsun'da bayram şekeri Kızılay'dan

9 Samsun'da bayram şekeri Kızılay'dan

İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

10 İzmir'de kısıtlamanın ikinci gününde 863 kişiye ceza kesildi

hızWeb