Tekkeköy ün ufkunu açtık

Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Kısa zamanda hayal edilemeyecek birçok projeyi hayata geçirerek ilçemizin ufkunu açtık dedi\r\n

 Tekkeköy ün ufkunu açtık
\n  
\n
\n  
\n
\n Tekkeköy Yaylageriş Mahallesi ndeki toplantının ardından Gökçe Karaoğlan Mahallesi nde yaptığı mitingde coşkulu kalabalığa seslenen Belediye Başkanı ve Adayı Hayati Tekin, Tekkeköy ün gelecek 5 yılda alacağı hizmetlerle altın çağını yaşayacağını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK
\n
\n Hayal edilemeyecek birçok projeyi hayata geçirerek ilçenin ufkunu açtıklarını belirten Başkan Tekin, Bu akşam önce Yaylagerişliler şimdi de Gökçe Karaoğlanlılar bizlere ev sahipliği yapıyor. Gökçe Karaoğlan halkı ilk belediye başkanı olduğumda şahsımı çok az tanıyordu. Ama bu Gökçe Karaoğlan halkı ne iktidarlar ne hükümetler gördü. Öyle bir gün geldi ki bu çok iyi tanımadıkları kardeşleri hasbelkader belediye başkanlığına geldi. Geldiğim zaman Gökçe Karaoğlan ın 1.5 kilometre asfaltı vardı ve hep yamalıydı. Ben Gökçe Karaoğlanlılarla görüştüğüm de baktık ki buranın çok büyük bire yol sorunu var. Gökçe Karaoğlan’a parke, asfalt ve beton yol yapılarak tarihinde görmediği kadar yol hizmetine kavuştu diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n YOL SORUNUNU ÇÖZDÜK
\n
\n Tekin, konuşmasını şöyle sürdürdü: Ara yollara ve dik yollara asfalt ve parke döşeyemedik ama beton yaparak yol sorununu tamamen çözdük. Allah’ın izniyle gelecek 5 yılda başta tüm Tekkeköy ve Gökçe Karaoğlan öyle hizmetler görecek ki, tarihte altın çağını yaşayacak. Bu gurur bu heyecan Hayati Tekin in değil Gökçe Karaoğlanlılar ve Tekkeköylülerin olacak. Sevgili Tekkeköylüler el alem küçücük alanlardaki toplantılarını nasıl kalabalık gösteririz diye uğraşırken biz meydanlara sığmıyoruz. Meydan dolmuş, çatılar dolmuş, sahnenin arkası da dolmuş meydan orası mı burası mı bende şaşırdım. Görüyorum ki çoluk çoluk, genç yaşlı, kadın erkek tüm Tekkeköy burada.  
\n
\n  
\n
\n ALNIM AÇIK BAŞIM DİK
\n
\n Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Allah ıma sonsuz şükürler olsun. Bana bu hizmeti sizlere ve tüm Tekkeköy e vermeyi nasip etti. Ben de sizlerin karşısına alnım açık, başım dik çıktım. Allah hepimize böyle yaşamayı nasip etsin. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz. İşte Gökçe Karaoğlan burada işte halk burada. Gökçe Karaoğlan’a yaptıklarımız helal olsun. Biz hizmetlerimizi anlatıp ilçemizi daha güzel yarınlara taşımak için çalışır iken rakiplerimizde bizi iftiralarla, karalamalarla yıpratmaya çalışıyor. Çünkü onlar da biliyor Hayati Tekin seçimi çok büyük bir farkla kazanacak. Kamuoyu yoklamaları ve anketler de bunu gösteriyor diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin in mitinginin ardından binlerce aracın katıldığı konvoy ilçeyi gezdi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Rize'de bir kadın, kocası tarafından vahşice öldürüldü

1 Rize'de bir kadın, kocası tarafından vahşice öldürüldü

Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

2 Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

Hatay'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı.

3 Hatay'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı.

Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

4 Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

5 Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

Washington'da Floyd protestosu

6 Washington'da Floyd protestosu

Manisa'da otomobiller kavşakta çarpıştı: 2 yaralı

7 Manisa'da otomobiller kavşakta çarpıştı: 2 yaralı

Bartın'da korona virüs tedavisi gören hasta kalmadı

8 Bartın'da korona virüs tedavisi gören hasta kalmadı

4'üncü kattan düşen genç kız yaralandı

9 4'üncü kattan düşen genç kız yaralandı

Kazanın ardından hurdaya dönen minibüsünü bırakıp kaçtı

10 Kazanın ardından hurdaya dönen minibüsünü bırakıp kaçtı

hızWeb