ÖZTÜRK TEN ÖZEL PRİM

Ankaraspor beraberliğini galibiyet sayan Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Şanlıurfaspor karşılaşmasının kazanılması durumunda takıma 100 bin lira prim verecek. Öztürk ün bu mesajını antrenman sırasında futbolculara ileten Şenol Ayyıldız,

 ÖZTÜRK TEN ÖZEL PRİM
\n  ÖZTÜRK ÜN MESAJINI AÇIKLADI 
\n
\n Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Samsunspor a destek vermeye devam ediyor. Pazar günü deplasmanda oynanan Ankaraspor maçında alınan beraberliği galibiyet sayan Samsunlu işadamı Galip Öztürk, yakınki Şanlıurfaspor karşılaşmasının kazanılması durumunda takıma 100 bin lira prim verecek.  Galip Öztürk ün prim müjdesini ve futbolculara mesajını Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız iletti. 
\n
\n  
\n
\n TEK TEK KUTLADI 
\n
\n Arkadaşlarıyla birlikte Nuri Asan Tesisleri ne gelen Ayyıldız, burada önce Başkan Emin Kar, İkinci Başkan Recep Hun ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleriyle sohbet etti, idmanı izledi. İdman sonrası Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile bir  süre görüşen Şenol Ayyıldız, futbolcuları Ankaraspor karşısında gösterdikleri mücadele nedeniyle tek  tek kutlayarak, Şanlıurfaspor maçında da başarı dileklerinde bulundu. Her zaman Samsunspor un yanında olduklarını belirten Şenol Ayyıldız, futbolculara Samsunlu işadamı Galip Öztürk ün başarı dileklerini iletti prim müjdesini verdi. 
\n
\n  
\n
\n KALBİ SİZLERLE 
\n
\n Sözlerine, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Galip Öztürk, sizleri tek tek tebrik  ediyor diyerek başlayan Ayyıldız, şunları söyledi: Kalbi her zaman sizlerle birlikte. Şampiyonluk yolunda hep yanınızda olduk ve olmaya da devam  ediyoruz. Ankaraspor galibiyeti nedeniyle özel prim sözü vermiştik. Bu beraberliği galibiyet gibi kabul  ediyoruz. Şanlıurfaspor maçını da kazanın, sizlere 100 bin lira prim vereceğiz. Biz sözümüzü hep yerine getirdik. Sizlerde bizi mahcup etmediniz. İnşallah Şanlıurfaspor maçını da kazanırız. Gönlümüz ve kalbimiz  sizinle birlikte.  
\n
\n  
\n
\n NE SÖZ VERDİYSE YAPTI 
\n
\n Samsunspor Başkanı Emin Kar ise Galip Öztürk e katkıları nedeniyle teşekkür  ederek, Sayın Galip başkanımız bizi maddi manevi anlamda hiç yalnız bırakmadı. Ne söz verdiyse yaptı. Yine  yanımızda. Camiam adına kendisine sonsuz teşekkürlerini sunuyorum. İnşallah mutlu sona birlikte el ele vererek ulaşacağız dedi. 
\n
\n  
\n
\n KAPTANDAN TEŞEKKÜR 
\n
\n Kaptan Adnan Güngör ise Samsunspor a destek veren herkese olduğu gibi Galip Öztürk e de teşekkür ettiklerini belirterek, Sayın Galip Öztürk ün desteği bize ayrı bir motivasyon sağlıyor.  Bizler takımı Süper Lig hedefine ulaştırmak için terimizin son damlasına kadar mücadelemizi ortaya koyacağız. Takım arkadaşlarım adına Galip Öztürk e bir kez daha teşekkürleremizi sunuyoruz diye konuştu. MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU 
\n
\n  
\n
\n PRİME DEVAM 
\n
\n Öztürk, daha öncede ikişer maçlık periyotlarda takıma prim verdi.  Öztürk, Balıkesirspor beraberliği ve Bucaspor galibiyetine, Tekden Denizlispor galibiyeti ve Adana Demirspor bereberliğine, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve 1461 Trabzon galibiyetlerine de ayrı ayrı 100 er bin lira olmak üzere toplam 300 bin lira primn verdi.
\n
\n  
\n
\n  MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun şehidini karşıladı

1 Samsun şehidini karşıladı

Papaz ve tarihi eser avcıları Samsun'daki bu kapının peşinde

2 Papaz ve tarihi eser avcıları Samsun'daki bu kapının peşinde

Dehşet veren olay

3 Dehşet veren olay

Samsun şehidini son yolculuğuna uğurladı

4 Samsun şehidini son yolculuğuna uğurladı

Otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

5 Otomobil yolcu otobüsünün altına girdi: 2 ölü

Yolcu otobüsü devrildi: 19 yaralı

6 Yolcu otobüsü devrildi: 19 yaralı

Samsun'da yarım asırdır zamana 'ayar' veriyor

7 Samsun'da yarım asırdır zamana 'ayar' veriyor

Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

8 Evinde kenevir yetiştiren şahsa jandarma operasyonu

06 Haziran Cumartesi Samsun hava durumu

9 06 Haziran Cumartesi Samsun hava durumu

Fındık fiyatları ne kadar? 06 Haziran Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

10 Fındık fiyatları ne kadar? 06 Haziran Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

hızWeb