ŞAMPİYON TELEKOMSPOR

Samsun U-19 Ligi normal sezonun ardından, Play-off Grubu nda da büyük başarı gösteren Telekomspor Kulübü, şampiyonluğunu ilan etti. Kulüp Başkanı Yüksel Şahinkaya, Normal sezon ve play-off grubunun ardından hedefimiz Türkiye Şampiyonası nda son dört takı

ŞAMPİYON TELEKOMSPOR
\n  
\n
\n KADIKÖY Ü DEVİRDİ
\n
\n Samsun U-19 Ligi nin normal sezon şampiyonu Telekomspor, aynı başarıyı Play-off Grubu nda da gösterdi. Ligin son maçında Kadıköyspor u da yenen Mavi- Siyahlılar, grubu şampiyon tamamladı. Bu sonuçla Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarına çıkma hakkı kazanan Telekomspor da hedef yine zirve. Kulüp Başkanı Yüksel Şahinkaya, Takımımız çok iyi bir performans sergileyerek hem normal sezonu hem de play-off grubunu lider bitirdi. Bunda emeği geçen Antrenör Soner Duzak a çok teşekkür ediyorum diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n ÖNCELİK SAMSUNSPOR
\n
\n Şahinkaya, Telekomspor olarak 3 farklı branşta hizmet vermekteyiz. Bunların arasında judo ve trambolin cimnastik de yer alıyor. Ancak ağırlık verdiğimiz futbol branşında, bizim hedefimiz her zaman zirve olmuştur. Bunu U-19 Ligi nde elde ettiğimiz başarılarlada göstermiş olduk. Her zaman olduğu gibi tek amacımız Türk futboluna hizmet etmek ve profesyonel kulüplere oyuncu kazandırmak. Bizim profesyonel kulüplere oyuncu verirken, her zaman öncelikli hedefimiz Samsunspor dan yana ve bundan sonrada öyle olacak. U-19 Takımımızın aynı başarısını Türkiye Şampiyonası nda da sürdüreceğine inanıyorum. Hedefimiz son 4 takım arasına kalmak dedi.
\n
\n  
\n
\n Onur EROL
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

3 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

5 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb