Kurtar bizi doktor

Seçim çalışmaları süresince vatandaşların ‘Kurtar bizi doktor’ çağrılarıyla en yakın rakibine fark attığını belirten Ferhat Günaydın, parti ayrımı göstermeksizin kendisine gösterilen teveccühe layık olmaya çalışacağını söyledi\r\n

 Kurtar bizi doktor
\n  
\n
\n Samsun da ilçe ilçe köy köy vatandaşların dertlerini dinlediğini ve sorunların çözümü için
\n
\n hazırladığı projelerin takdir gördüğünü belirten MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, parti ayrımı gösterilmeden herkesimden kendisine gösterilen teveccühle en yakın rakibine fark attığını söyledi. Günaydın, Kurtar bizi doktor çağrısında bulunan vatandaşların
\n
\n 31 Mart tan itibaren sevginin hakim olduğu Samsun göreceklerini kaydetti.
\n
\n  
\n
\n HER KESİMİN ADAYIYIM
\n
\n Seçim çalışmalarında mahalle toplantıları, ev buluşmaları ve esnaf ziyaretleriyle vatandaşlarla buluşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Ferhat Günaydın, “Aday olduğum günden itibaren Samsun’daki her kesimin ortak tek adayı haline geldim. Allah nasip ederse bu teveccüh, seçimde sandıklarda kendisini gösterecek. Milletini öncelik haline getirerek iş ve aş imkanı sağlayacak, değer verecek, mevcut yönetimin şehre kapattığı tüm kapıları açacak başkana Samsun kavuşuyor” dedi.
\n
\n  
\n
\n ADAM YERİNE KOYDU MU?
\n
\n Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a karşı her kesiminin tepkili olduğunu kaydeden Op. Dr. Ferhat Günaydın, tepkilere hak vermemenin imkansız olduğunu belirterek, “Sanayi sitelerinde gezerken bana, ‘Başkan Yılmaz buralara gelmiyor’ diye şikayetlerini ileten esnafa, ‘Neden gelmiyor’ diye sordum. Aldığım yanıt, ‘Buraya gelecek yüzü yok da ondan gelmiyor’ dediler. Herkes ona tepkili. Bu tepkilerde de haksız oldukları bir yan yok. Esnafını adam yerine koymamış. Esnafımıza destek olacağız, yatırımına katkı sağlayacağız. Biz bunu yapacağız ve esnafımız da ekonomik anlamda Samsun’u uçuracak” diye konuştu. Op. Dr. Ferhat Günaydın ın Saathane Meydanı nda gerçekleştirdiği esnaf ziyareti sırasında vatandaşların, Kurtar bizi doktor şeklinde çağrıda bulunması üzerine Dr. Ferhat Günaydın, Biraz sabır, Pazartesi günü sizi makamımda ağırlayacağım diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n SAMSUN KARAR VERDİ
\n
\n Samsunluların, Büyükşehir Belediyesi’nde başkan değişimi yönünde karar verdiğini ifade eden Op.Dr. Ferhat Günaydın, “İnsanlarımızın yüzünün güleceği, çocuklarımızın karnının doyacağı, üniversite bitiren, bitirmeyen tüm gençlerimizin iş bulabileceği, sanayicilerin, esnafın, halkın mutlu olacağı bir yönetim geliyor. Samsun halkının inatçı kişiliğine, gayretlerine ve kafasına koyduğunu yapma becerisine güveniyorum. Samsun halkı Başkan Yılmaz’ı göndermeyi kafasına koydu. Allah’ın izniyle bu iş bitmiştir. Samsun halkı başkanını tercih etmiştir. Samsun halkının iradesiyle sandıklardan çıkacak olan sonucu hep birlikte Büyükşehir Belediyesi nin önünde kutlayacağız” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n GÖVDE GÖSTERİSİ
\n
\n MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Ferhat Günaydın daha sonra partisinin gerçekleştirdiği yürüyüşe katıldı. MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, İlkadım Belediye Başkanı ve MHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş, MHP İl Başkanı Şaban Kılıç, MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş,  MHP Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Muhammet Bahattin Yücel, MHP Çarşamba Belediye Başkan Adayı İlyas Aydın’ın da katıldığı yürüyüşe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. MHP Büyükşehir Belediye Seçim Koordinasyon Merkezi nden başlayan yürüyüş İstiklal Caddesi, 56 lar, Gazi Caddesi yönünden Cumhuriyet Meydanı na ulaştı. Vatandaşların, Dostluk, barış kardeşlik, Başhekim de birleştik sloganları eşliğinde yürüyenlere evlerinin camlarından ve balkonlarından destek veren vatandaşlar adayları çiçek yağmuruna tuttu.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

1 Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

2 Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

3 Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

4 Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

5 55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

6 Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

7 Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

8 Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

Başkentte etil alkol operasyonu

9 Başkentte etil alkol operasyonu

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

10 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

hızWeb