Başbakan milletine aşık

Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, sesini kaybetme nostasında gelmiş olan Başbakan ın millet\r\naşkıyla mitinglere katıldığını söyledi

 Başbakan milletine aşık
\n   Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın sesini kaybetme noktasında bile tavsiyelere uymayıp, ayıp olur diyerek millet ve hizmet aykıyla mitinglere katıldığı belirtti. Bakan Kılıç, konuşmasını yaparken, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz ın dalgın ve büyük bir moralsizlik içinde olduğu görüldü.
\n
\n  
\n
\n Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi tarafından organize edilen sabah kahvaltısına Gençlik ve Spor Bakanı  Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok da katıldı.
\n
\n  
\n
\n YILMAZ DALGIN VE MORALSİZ
\n
\n Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun mitinginden çok mutlu olduğunu hatırlattığı konuşmasında, “25 Mart tarihinde vatandaşlarımız Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun mitinginde çok büyük sevgi ve destek verdiler. Miting sonrası da İl Başkanımız Fuat Köktaş ile Başbakanımızı havaalanından uğurlarken yüzünde o tebessümü ve mutluluğu, Samsun’u kendisine karşı gösterdiği sevgiyi yüreğinde hissettiğini gördük dedi.
\n
\n  
\n
\n Bu arada, Kılıç ın konuşması sırasında, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın
\n
\n dalgın ve büyük bir moralsiz olduğu görüldü. Kılıç ın samimi ve içten tavrı, MÜSİAD üyeleri
\n
\n tarafından memnunlukla karşılanırken, Yılmaz ın tedirginliğinin kahvaltıdan sonra da devam etmesi dikkatlerden kaçmadı. 
\n
\n  
\n
\n 30 MART TA MİLLET KONUŞACAK
\n
\n Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, MÜSİAD üyelerine  şöyle seslendi: “Dün (Önceki gün) başbakanımızın Van ve Diyarbakır mitingi vardı. Fakat bir insanın milletine ve devletine olan aşkını, hizmet sevdasını en açık, en net duruşu ve resmini gördük. Sesini artık kaybetme noktasına gelmiş olan bir başbakan hiçbir şekilde buna aldırış etmeden mitinge gelmiş olan vatandaşına karşı ‘onların önüne çıkmazsam ayıp olur’ diyerek 1 saate yakın hem Van’da hem de Diyarbakır’da konuştu. Biliyorum ki bütün arkadaşlarımız ‘ne olursun sesini dinlendir. Yorma bu kadar kendini’ diye telkinde bulundular. Fakat bugün Konya ve Kayseri’de yine mitingleri var. Ben inanıyorum ki meydanlardaki sevgiyi ve coşkuyu görecek ve o gördüğü zamanda millet ona ‘Büyük Usta yorulma 30 Mart’ta millet konuşacak’ diyecek. Dolayısıyla bütün kardeşlerimizden ve vatandaşlarımızdan şunu rica ediyorum. Devletimize ve milletimize karşı oynanan oyunlara artık ‘dur’ demenin vaktidir. Bu 30 Mart seçimimiz çok farklı bir şekilde sandıktaki yansımasını bulacaktır.”
\n
\n  
\n
\n Bakan Kılıç, kahvaltıyı organize eden MÜSİAD Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif Abanoz a ve MÜSİAD Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Malkoç ile üyelere
\n
\n teşekkür etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

1 Otomobil dereye uçtu 4 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

2 Samsun'da korkuluklara tekme atan genç dereye düştü

Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

3 Serinlemek için girdiği denizden çıkamadı

Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

4 Samsun'da gizlendiği evde yakalanan kadın FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da camilerle ilgili karar

5 Samsun'da camilerle ilgili karar

Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

6 Samsun'da traktör devrildi, 77 yaşındaki sürücü öldü

 Kan donduran ifadeler

7 Kan donduran ifadeler

Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

8 Samsun'da silahlı gasp zanlıları cezaevinde

Samsun'da felç geçiren yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetişti

9 Samsun'da felç geçiren yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetişti

OMÜlü profesör uyardı: Bir defa kullanılmalı su 1 saatte tüketilmeli

10 OMÜlü profesör uyardı: Bir defa kullanılmalı su 1 saatte tüketilmeli

hızWeb