Mumları sönecek

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Bu halka yalan konuşanların nereye kadar gideceği bellidir. 30 Mart ta Atakumlular rüzgar estirecek ve o mumların tümü sönecektir dedi\r\n

 Mumları sönecek
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Kamalı Köyü sakinleriyle biraraya geldi. Burma burada yaptığı konuşmada, Bu halka yalan konuşanların nereye kadar gideceği bellidir. 30 Mart ta Atakumlular rüzgar estirecek ve o mumların tümü sönecektir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n SİZE KİM HİZMET ETTİ
\n
\n Bir proje veya iş üzerine değil de yalnızca kendisine tamamı yalanlardan oluşan senaryolarla laf atarak siyaset yapmaya çalışanlara, halkın gereken dersi vereceğine inandığını belirten Başkan Burma, Ben 15 yıldır başkanlık yapıyorum. Asla bir gün bile böyle yalan üzerine siyaset yapmadım. Halk bana, başkan sen bu tür siyasetin içinde olmuyorsun ya, seni bir kez daha seviyoruz, sen bunlara aldırış etme diyor. Ben de halkımızın dediğine uyuyorum. İşte Kamalı burada. Siz bize bağlı değilsiniz ama büyükşehir sınırlarındasınız. Size ne kadar hizmet geldi?  Onca yıldan beri size ne yaptılar? Hiç bir şey değil mi? Elma Çukuru ndan, Erkli den farkınız yok. Yıllarca bu köyü böyle bırakmış olanlar şimdi size ne diyorlar, kendilerini nasıl suyun yüzüne çıkarıyorlar? Benim için, köylere hizmet götürmedi diyorlardır. Buralara hizmet gelmemesinin kabahatini de bana yüklüyorlardır. Çünkü bunlar o kadar belediyecilikten uzaklar, işi bilmezler ki, yalan yanlışla söylemlerle halkı kandıracaklarına o kadar inanmışlar ki, Atakumluyu görmez, duymaz,anlamaz sanıyorlar. Ama yanılıyorlar çünkü, siz her şeyi biliyor ve görüyorsunuz. 150 bin nüfuslu Atakumu yönetemeyeceklerini anlayanların, buna vizyonlarının, bilgilerinin, birikimlerinin, tecrübelerinin yetmeyeceğini bilenlerin sürdürdüğü  kara propagandaya 30 Mart ta tüm Atakumda estireceğiniz rüzgar ile son vereceğinize, bütün yalan, iftira mumlarını söndüreceğinize inanıyorum şeklinde konuştu.  
\n
\n  
\n
\n BİR TEK ŞİKAYETÇİ VAR MI?
\n
\n Atakum Belediye Başkanı Metun Burma, konuşmasını şöyle sürdürdü: Allah için konuşan biri, buranın güzelliğini ve gelişmesini görmezlikten gelemez. Atakum kadar hızlı gelişen  ve değişen bir yer var mı? Çok büyük bir coğrafyadan insanlar gelip buraya yerleşiyorlar. Niye? Beğenmediğiniz, istemediğiniz bir yere gelip yerleşir misiniz? Tabi ki hayır. Burası güzel olmazsa, buranın istikbali olmazsa niye gelip yerleşsinler ki? Bir kanaviçe işler gibi geleceğini şekillendirmek adına projeler üretiyorum. Şimdi bu güzelliğe, köylerimizde katılacaktır. Ben sizin dostunuz kardeşinizim. Bugüne kadar yanınızda oldum. Bize bağlandığınız için bundan sonra daha çok imkanla hizmetinizde olacağım. Köy ve mahalle muhtarlarına sorun, bir tanesinin benden, yaptığım hizmetlerden şikayeti var mı? Ben yaşamımı halka hizmete adadım,onlara hizmeti ibadet sayanlardanım. Onların sevgisi ve desteği ile dimdik ayakta duruyorum.  Belediyeden zengin olanlardan değilim. Ben halkın malını kendi malından daha üstün gören biriyim. Atakum artık bir kutup yıldızı gibi,Türkiye nin neresine giderseniz gidin onu görürsünüz.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

1 Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

2 Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

3 Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

4 Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

5 55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

6 Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

7 Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

8 Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

Başkentte etil alkol operasyonu

9 Başkentte etil alkol operasyonu

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

10 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

hızWeb