Milliyetçilik hizmetle olur

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Başbakanımız Türkiye genelinde, biz Canik te halkımız için hizmet ediyoruz. Milleti sevmek, vatanı sevmek hizmet etmekle olur, lafla olmaz dedi\r\n

 Milliyetçilik hizmetle olur
\n  
\n
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Soğuksu ve Yavuzselim Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Mahalle halkı büyük ilgi gösterince Genç in gittiği yerler adeta miting alanına döndü. AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni’nin de katıldığı gezide kalabalık vatandaş topluluğuna seslenen Başkan Genç, Başbakan Erdoğan ve AK Parti Hükümeti ne karşı oynanan oyunlara dikkat çekti. Genç, Adnan Menderes i astılar. Ancak bu millet o zamanki millet değil. Recep Tayyip Erdoğan gibi dünya lideri var. O nun arkasında duran aziz Türk milleti var dedi.
\n
\n  
\n
\n İŞTE MİLLİYETÇİLİK
\n
\n Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Başkan Genç, Bunlar yıllarca bayrak, vatan, millet dediler, bu millet için tek bir çivi bile üretmediler. Yeni Türkiye ve onun Başbakanı kendi helikopterini, kendi insansız uçağını, kendi uydusunu, kendi tankını, kendi uçak gemisini, kendi enerjisini üretiyor. Denizin 70 metre altına Marmaray ı yapıyor. İşte milletçilik budur. Başbakanımız Türkiye genelinde, biz Canik te halkımız için hizmet ediyoruz. Milleti sevmek, vatanı sevmek hizmet etmekle olur, lafla olmaz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ
\n
\n Gece gündüz yalan, dolan iftiralarla karşı karşıya olduklarına işaret eden Genç, Köylere gidiyorlar, mahallelere gidiyorlar, Osman Genç evleri yıkacak diyorlar. Allah aşkına bu zamana kadar neyi, nereyi yıkmışız. Biz imar yapmaya geldik, yıkmaya değil. Biz aziz milletimizin hizmetkarıyız. Milleti sevmek, millete hizmet etmekten geçer. Uçaktan Çin Seddi ni gördüğünüzde Çin de olduğunuzu, Eyfel Kulesi ni gördüğünüzde Paris te olduğunuzu anlarsınız. Ay-yıldızı gördüğünüzde ise Canik te, Samsun da olduğunuzu anlarsınız. İşte milliyetçilik. Bu aziz millete hizmet etmenin ibadet olduğuna inanarak bu işi yapıyoruz şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n İŞTE VATANSEVER BAŞBAKAN
\n
\n Türk milletinin her şeyin farkında olduğunu ifade eden Genç, şunları söyledi: Bu aziz millet Uzun Adam ı seviyor. İnşallah ömrü de uzun olacak. Bu ülkeye uzun süre hizmet etmeye devam edecek. İşte milliyetçi Başbakan, işte vatansever, milletini seven Başbakan. 30 Mart ta inşallah sandıkları AK Parti yle patlatacağız. Canik te kıracağımız rekoru Başbakanımıza hediye olarak sunacağız.  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

2 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

3 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

5 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

6 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

7 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

8 Minibüs ile otoyola ters yönden giren 6 hırsızlık şüphelisinden 4'ü yakalanarak

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

9 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

10 03 Haziran Çarşamba Samsun hava durumu

hızWeb