Şerefsizlik... Adilik... Alçaklık...

Canik te bir derginin adı kullanılarak iki korsan derginin dağıtılmak istendiğini belirten Belediye Başkanı Osman Genç, Dün kirli ittifak ve ihanet Canik te yine yüzünü gösterdi. İftira, hakaret dolu korsan bir dergi dağıtılmak istendi. Bu şerefsizli

 Şerefsizlik... Adilik... Alçaklık...
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Osman Genç,  geçen ay deşifre ettiği ve AK Parti içinde ihanet iddialarına neden olan açıklamasının ardından dün Canik te bir derginin adı sahte olarak kullanılarak, korsan olarak basılmış iki derginin dağıtılmak istendiğini söyledi. Başkan Genç,  kendisine yönelik karalama kampanyasının YSK nın seçim yasaklarına rağmen sürdüğünü,  Canik te ihanetin dergi şeklindeki yüzünü yeniden gösterdiğini açıkladı. Genç, aleyhinde karalama yapılan iftira ve hakaret dolu dergilerin Cumhuriyet Savcılığı na bildirilmeden basıldığını, bir başka derginin adının ve künyesinin sahtecilik yapılarak kullanıldığının anlaşıldığını ve Cumhuriyet Savcılığı ve polisin devreye girdiğini bildirdi.  
\n
\n  
\n
\n YALANLARI GERÇEK OLARAK
\n
\n ANLATANLAR, HESAP VERECEK
\n
\n Cumhuriyet Savcılığı na korsan yayın ve sahtekarlık nedeniyle suç duyurusunda bulunan Başkan Genç yapılanın şerefsizlik, alçaklık, adilik, kirli bir ittifak olduğunu ve bu kara propaganda siyasetin AK Parti içinde de uzantılarının olduğunu belirterek, Daha önce bunlar deşifre oldular. Şimdi hain emellerini yeniden harekete geçirdiler. Amaçları Canikliler i kandırmak, hakkımda yalan iddialar ortaya atmak. Ancak MHP nin adayının açıklamalarının da içinde bulunması manidar. Şimdi polis, savcılık bunu kimin yaptırdığını, kimlerin o sahtekarlığı yaptığını, o çıkar amaçlı suç örgütünü araştırıyor. Biz de peşini bırakmayacağız. Hukukçularımız yazıların yazılım karakterlerinden, baskı şekline, o karalama ve yalan haberlerin daha önce yayınlandığı Samsun daki yalanları Gerçek gibi anlatan yerel gazetenin dizgi, montaj ve haberlerin birbirinin kopyası olup olmadığıyla ilgili araştırma yapıyor. Bu yapılan Türk Ceza Kanunu na göre suç olduğu gibi, insani açıdan, ahlaki açıdan da şerefsizliktir. Belden aşağı vurmak ve alçaklıktır. Milletin sevgi ve saygısı karşısında bir şey yapamayacaklarını anlayan adilerin son çırpınışlarıdır dedi.
\n
\n  
\n
\n MHP NİN ADAYI ACABA
\n
\n NEDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI
\n
\n 31 Mart ta sandıkta milletin hesap soracağını, 31 Mart tan sonra da tüm hukuksal yollara baş vurarak, gerekirse AK Parti içindeki uzantılarına kadar bu işin peşini bırakmayacağını ifade eden Osman Genç, şöyle devam etti: Bu hainler, ihanetlerini aslında yıllardır sürdürüyor. O hainleri Samsun biliyor. Onlarda Allah korkusu da yok. Bir gazetecinin dergisinin ismini kopyalayıp, içine künye koyup sahtekarlık yapabilecek kadar ileri gitmişler. Bunların artık gözü dönmüş. İşte Canik te nasıl bir yönetim olmasını istedikleri ortada. Yalana dolana bulanmış bir yönetimin peşindeler. Yandaşları için artık her şeyi göze almışlar. Hapis, tazminat cezaları umurlarında değil. Benim bu olaya sahip çıktığım kadar MHP nin adayı da çıkmalı. Çünkü onun resimleri haberleri var içinde. Acaba Savcılığa benim resmimi adımı korsan dergide kullandılar deyip suç duyurusunda bulundu mu?. Hepsi deşifre oldu. Bu kirli oyunun içinde kim varsa, hepsinden kanun hesap soracak. Biz de tüm yasal haklarımızı kullanacağız. Hukuk onların inine kadar girecek, cezalarını verecektir, buna inanıyorum . 
\n
\n  
\n
\n GAZETECİ KIR: BUNU 
\n
\n YAPANLAR AHLAKSIZDIR
\n
\n Dağıtılmak istenen korsan yayınlarda dergisinin isminin kullanıldığını söyleyen The Parlamento isimli derginin imtiyaz sahibi Turgay Kır ise olayı öğrenir öğrenmez, durumu polise ve savcılığa bildirdiğini ve suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı. Dergisinin ismi kopya edilip, uydurma bir künye bastırılıp, iki derginin de kendi yayını üzerinden piyasa sürüldüğünü ileri süren Kır, gazetenin dağıtımına engel oldu. Polis ve Savcılığa suç duyurusunda bulunan Kır, Bu ahlaksızlıktır. Yapılanın cezaları ortadadır. Ben hem tazminat hem de ceza davası açılması talebinde bulundum. O derginin nerede hazırlandığının, nerede basıldığının bulunmasını istiyorum. Bu hainler, sahtekarlar kanun önünde hesap verecek diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

1 Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

Rize'de bir kadın, kocası tarafından vahşice öldürüldü

2 Rize'de bir kadın, kocası tarafından vahşice öldürüldü

Hatay'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı.

3 Hatay'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı.

Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

4 Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

5 Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

Manisa'da otomobiller kavşakta çarpıştı: 2 yaralı

6 Manisa'da otomobiller kavşakta çarpıştı: 2 yaralı

Bartın'da korona virüs tedavisi gören hasta kalmadı

7 Bartın'da korona virüs tedavisi gören hasta kalmadı

Washington'da Floyd protestosu

8 Washington'da Floyd protestosu

Kazanın ardından hurdaya dönen minibüsünü bırakıp kaçtı

9 Kazanın ardından hurdaya dönen minibüsünü bırakıp kaçtı

Karaman'da tek katlı müstakil evde korkutan yangın: 1 yavru kedi telef oldu

10 Karaman'da tek katlı müstakil evde korkutan yangın: 1 yavru kedi telef oldu

hızWeb