Demir, devreye girdi

AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Havza programında kendisine iletilen yol sorunlarının çözümü için Belediye Başkanı Murat İkiz ve beraberindekileri, Karayolları 7. Bölge Müdürü Mehmet Çetin ile görüştürdü\r\n

Demir, devreye girdi
\n  AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Havza İlçesi nde yaptığı programlarda kendisine iletilen ulaşım sorunlarının çözümü için devreye girdi. Demir, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve beraberindekileri Karayolları 7. Bölge Müdürü Mehmet Çetin ile görüştürerek, yaşanılan aksaklıklar ve taleplerin yetkilisine ulaştırılmasına aracılık etti. 
\n
\n  
\n
\n Ziyarette Milletvekili Cemal Yılmaz Demir in yanı sıra Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, Havza Ziraat Odası Başkanı Fahri Şahin ve Havza Madeni İşler Kalaycılar ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahri Çiftçi hazır bulundu. Heyet üyeleri, Havza Bekdiğin eski giriş yolunun açılması, kamulaştırmada yaşanılan aksaklıklar ve sanayi sitesinin girişiyle ilgili taleplerini Bölge Müdürü Çetin e iletti. Ayrıca restore edilen tarihi Kurt Köprü yolunun bir an evvel açılıp, alanın turizme kazandırılması konusu görüşüldü. Talepleri ve sorunları not alan Çetin, gerekenin araştırıp, yapılması için talimat verdi. 
\n
\n  
\n
\n HİZMET MAKAMINDAYIZ
\n
\n Konuyla ilgili açıklama yapan Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, İlçelerde gerek seçim dolayısıyla gerekse diğer günler yaptığımız ziyaretlerde vatandaşların çeşitli sorun ve taleplerini dinliyoruz. Havza ziyaretimizde de ulaşımla ilgili bir kaç talep geldi. Çoğunluk aynı sorun ve talepleri isteyince, heyet oluşturup Karayolları 7. Bölge Müdürü Mehmet Çetin ile görüşmelerini sağladık. Konuyu doğrudan ilgilisine ilettiler. Bu ve buna benzer talep ve sorunları her zaman değerlendiriyor ve olumlu ya da olumsuz sonuçlarını öğrenmek için girişimde bulunuyorum. Bu makamlar hizmet makamı, vatandaşlarımızın ulaştırdığı makul taleplerin hepsini değerlendiriyoruz  diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

1 Manisa'da sokak köpeğini sopayla döven adama ceza yağdı

Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

2 Tokat'ta yıldırım düşen caminin minaresinde hasar meydana geldi

Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

3 Otomobille çarpışan tır şarampole yuvarlanıp alev alev yandı: 1 yaralı

Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

4 Evini ateşe verip, kendini içeriye kilitledi

Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

5 Adana Kozan karayolunda feci kaza: 1'i ağır 10 yaralı

İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

6 İzmir'de dereye düşen şahıs ağır yaralandı

hızWeb