Köktaş tan pusula uyarısı

AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, 30 Mart günü sandıkta oy kullanacak olan hemşehrilerimiz, o gün sandık kurulundan aldıkları oy pusulalarına, seçmen zarflarına dikkat etsinler. Üzerinde çizik, işaret, mürekkep gibi iz olup olmadığına baksınlar. Çünkü böy

 Köktaş tan pusula uyarısı
\n  
\n
\n AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 30 Mart yerel seçimleriyle ilgilli yazılı açıklama yaptı. Köktaş, 30 Mart yerel seçimlerinin Samsuna, ülkeye hayırlı olmasını temenni ederek, 30 Mart günü sandıkta oy kullanacak olan hemşehrilerimize özellikle şunu söylemek istiyorum. O gün sandık kurulundan aldıkları oy pusulalarına, seçmen zarflarına dikkat etsinler. Üzerinde çizik, işaret, mürekkep gib iz olup olmadığına baksınlar. Çünkü böyle bir işaret olduğunda kullanılan oy, sayım sırasında iptal olacaktır. Eğer işaret, çizik, mürekkep yada herhangi bir iz var ise bunları hemen oradaki sandık kurulu üyelerine ve sandık başkanına iletilmelidir. Sandık kurulu üyeleri, sandık kurulu başkanı üzerinde herhangi bir işaret, iz  bulunan oy pusulası yada zarfları ortadan kaldırmıyor, gerekli işlemi yapmıyor ise sandık başındaki en yakın partiliye, bina veya kat sorumlusuna durum bildirilmelidir. Bu hususun ortadan kaldırılması için gerekli yasal işlem başlatılmadır. Seçim bölgesinde bulunan bina, kat sorumlulurıyla, partinin ilgili organları, sürekli irtibat halinde olacaklarından bu durumların ortadan kaldırılması için hızlı adımlar atılacaktır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KAZANAN MİLLET OLACAK
\n
\n Geçmişteki, işi sadece vaat siyaseti üreten, hizmet vermeyen, ülkeyi kaosa sürükleyen iktidarlardan milletin bıktığını için, ülkeyi karanlıktan, aydınlığa kavuşturan AK Parti yi 2002 yılında tek başına iktidara getirdiğini ifade eden Başkan Köktaş sözlerini şöyle sürdürdü: AK Parti iktidarı bu süreçten sonra girdiği, 3 genel seçim, 2 yerel seçim, 2 referandum olmak üzere toplam 7 seçimden oylarını yükselterek büyük bir başarı ile çıkmıştır.  Aziz milletimizin desteği ile seçimlerden güçlenerek çıkan AK Parti, 30 Mart yerel seçimlerinden de güçlenerek çıkacağından eminiz.  30 Mart seçimleri, yerel seçim olmanın çok ötesinde, hatta genel seçim olmanın çok ötesinde Türkiye nin istiklalini ve istikbalini belirleyecek bir seçim haline geldi. Meydanlarda, oynanan oyunların, kurulmaya çalışılan tezgahların farkında olan milletimiz Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan a gösterdiği destek ile milli iradesine, Türkiye nin geleceğine sahip çıktı. Samsun her zaman sağduyunun sesine kulak verdi. İstiklal güneşinin doğduğu Samsun bir kez daha ülkesine, devletine, milletine, bütün bunlara yönelik saldırıyı görüyor ve tepkini en yüksek şekilde sandıkta cevabını verecek. İnanıyorum ki; 30 Mart 2014 tarihli seçim de yine kazanan Türkiye olacak, kazanan milletimiz olacak.
\n
\n  
\n
\n (ee)
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da 2 bin 565 polisten helikopter destekli huzur uygulaması

1 Adana'da 2 bin 565 polisten helikopter destekli huzur uygulaması

Başakşehir'de eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

2 Başakşehir'de eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

Alevlere teslim olan ev kullanılmaz hale geldi

3 Alevlere teslim olan ev kullanılmaz hale geldi

Yüksekten dereye düşen kişi yaşamını kaybetti

4 Yüksekten dereye düşen kişi yaşamını kaybetti

Zonguldak'ta drone ile devriye dönemi

5 Zonguldak'ta drone ile devriye dönemi

Hatay'da masaj salonlarına operasyon 21 kadın gözaltına alındı

6 Hatay'da masaj salonlarına operasyon 21 kadın gözaltına alındı

(ÖZEL) Virüsü unuttular, yolu kapatıp oyun havası oynadılar

7 (ÖZEL) Virüsü unuttular, yolu kapatıp oyun havası oynadılar

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 5 yaralı

8 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 5 yaralı

Kontrolsüz çıkan tır kazaya neden oldu: 9 yaralı

9 Kontrolsüz çıkan tır kazaya neden oldu: 9 yaralı

Silahlı kavganın büyümesini bekçiler engelledi

10 Silahlı kavganın büyümesini bekçiler engelledi

hızWeb