AKSİYON FİLMİ GİBİ

Samsun Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi nden kaçan bir hasta, polise zor anlar yaşattı. Evine giderek eline aldığı baltayla çevresine korku saçan, yakalandıktan sonra bindirildiği cankurtarandan atlayan hasta genç, film gibi bir kovalamaca sonu

AKSİYON FİLMİ GİBİ
\n  
\n
\n Samsun Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi nde tedavi gördüğü sıradan kaçmayı başaran 36 yaşındaki V.G., polisi zor anlar yaşattı. Adeta aksiyon filmlerini andıran bir kovalamacanın ardından polis tarafından denizde yakalanan genç, hastaneye teslim edildi.
\n
\n  
\n
\n BALTAYLA KORKU SAÇTI
\n
\n Samsun Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi nden kaçan V.G nin Atakum İlçesi Yeni Mahalle de oturan annesinin evine gittiği ihbarını alan polis, harekete geçti. Eve gelen polisleri karşısında görünce çılgına dönen V.G., eline aldığı balta ile etrafa tehditler savurdu. Bir süre sonra sakinleşen V.G., olay yerine çağırılan 112 Acil Servis cankurtaranına bindirilerek Samsun Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ne götürülmek üzere yola çıkarıldı.
\n
\n  
\n
\n CANKURTARANDAN ATLADI 
\n
\n Cankurtaran Atatürk Bulvarı nda seyir halindeyken kapıya tekme atarak açmayı başaran V.G., hareket halindeki araçtan atlayarak kaçtı. Hasta gencin kaçtığı haberine alan polis, yeniden harekete geçti. V.G nin Adnan Menderes Bulvarı nda üzerindeki elbiseleri çıkartarak denize girdiği ihbarını alan polis, kısa sürede olay yerine geldi.
\n
\n  
\n
\n KELEPÇE VURULARAK GÖTÜRÜLDÜ
\n
\n Bir süre ikna edilmeye çalışılan hasta genç, polislere zor anlar yaşattı. Bir süre sonra sakinleşerek denizden çıkan V.G., elbiselerini giydikten sonra bu kez kelepçelenerek polis otosuyla Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ne görüldü. 
\n
\n  
\n
\n Bayram OK 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

1 Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

2 Kütahya'da bir köyde karantina sona erdi, bir köyde bir hafta uzatıldı

hızWeb