Hayırsever işadamına İkiz den teşekkür

Belediye Başkanı Murat İkiz, Havzalı hayırsever işadamı Muzaffer Tahmaz ve oğlu Altuğ Tahmaz’ı ziyaret ederek teşekkür etti\r\n

 Hayırsever işadamına İkiz den teşekkür
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve Belediye Meclis Üyeleri Hayrettin Şahin, İsmail Kurkmazlı ile Havza’da 3.3 milyon lira harcayarak kendi adını taşıyan Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi nin yaptıran hayırsever işadamını Muzaffer Tahmaz ve oğlu Altuğ Tahmaz ı ziyaret etti.
YATIRIMA BEKLİYORUZ
Hayırsever İşadamı Tahmaz ve ailesine teşekkür eden Başkan İkiz, Dışarıda yaşayan Havzalı hemşerilerimiz ile sıcak bağlar kurmak ilçemiz için çok önemli. Muzaffer Bey gibi hayırsever işadamlarımızı Havzamıza yatırım yapmaları için bekliyoruz. Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezimiz eğitim öğretim vermeye başladı. İnşallah Muzaffer Beyin ve ailesinin katılımı ile resmi açılışımızı yapacağız dedi.
MADDİ BOYUTU YOK
Tahmaz ise ziyaretin kendisini memnun ettiğini ve Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi nin eğitime başlamasının kendisi için mutluluk kaynağı olduğunu belirterek, “Orada eğitim alacak olan bir çocuğumuzun hayatının değişmesinin maddi bir boyutu yok. O çocukların yüzlerindeki tebessüm bizler için en büyük mutluluk” diye konuştu.
EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da silahlı saldırı: 1 yaralıSamsun'da silahlı saldırı: 1 yaralıİki kardeşin miras davası kanlı bitti İki kardeşin miras davası kanlı bittiVali yardımcısının öldürdüğü kardeşi ve annesinin cesetleri adli tıpa kaldırıldıVali yardımcısının öldürdüğü kardeşi ve annesinin cesetleri adli tıpa kaldırıldıHavaya rastgele ateş eden şüpheli yakalandı Havaya rastgele ateş eden şüpheli yakalandı3'üncü kattan atlayan zihinsel engelli genci yoldan geçen vatandaş tuttu 3'üncü kattan atlayan zihinsel engelli genci yoldan geçen vatandaş tuttuMaltepe'de bir restoran kurşunladı; 3 yaralı Maltepe'de bir restoran kurşunladı; 3 yaralıGaziosmanpaşa'da bir otomobil kundaklandı Gaziosmanpaşa'da bir otomobil kundaklandıKaza sonrası alev topuna dönen otomobilde sürücü yanarak hayatını kaybetti Kaza sonrası alev topuna dönen otomobilde sürücü yanarak hayatını kaybettiUEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli olduAnkara'da feci kaza: 1 ölü Ankara'da feci kaza: 1 ölü

hızWeb