FERYADINA DUYARSIZ KALMADILAR

Kimse Yok Mu Derneği Samsun Şubesi, 7 çocuğuyla yaşam mücadelesi veren bir aileye daha sahip çıktı. Kısa sürede ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayan dernek, 2 gün içerisinde yaklaşık 3 bin TL lik yardım ulaştırdı\r\n

FERYADINA DUYARSIZ KALMADILAR
Samsun da ve dünyanın 113 ülkesinde ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımlarda bulunan Kimse Yok Mu Derneği, hayırseverlerden gelen destek doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. 7 çocuğuyla Samsun a gelen ve 4 aylık çocuğu yoğun bakımda tedavi gören bir aileyi, Kimse Yok Mu sahip çıktı. 
EVLERİ YANDI SOKAKTA KALDILAR
Ordu da yaşamını sürdüren Erol Ö nün 4 ay önce bir çocuğu oldu. Doğduğu günden bu yana belinden altı tutmayan ve vücudunda delikler olan bebek için aile Samsun a gelip gitmeye başladı. Ailenin evi de bu süreçte yandı. Çaresiz baba, masraflara da katlanamayarak Samsun a yerleşmek zorunda kaldı. Tüm kapıları çalan baba, son olarak Kimse Yok Mu Derneği ni aradı ve kendisini bekleyen mutlu günlere ‘merhaba’ dedi. 
4 AYLIK ÇOCUK YOĞUNBAKIMDA
Kimse Yok Mu gönüllüleri, 1 hafta içerisinde tüm ihtiyaçları karşılanan aileyi ziyaret ederek baba Erol Ö. ile görüştü. Başından geçenleri anlatan baba, 7 çocuğumla ortada kalmıştım, bana sahip çıktılar. Evim yandı, köyde evsiz kaldım. 4 aylık çocuğum doğuştan felçli, yoğun bakımda yatıyor. Çocuğumun ilaçlarını alamıyorum, yakında eve gelecek ve cihaza bağlı yaşayacak. Cihazlarla eve gelecek ama burada da nasıl yaşatacağım bilmiyorum dedi.
KİMSE YOK MU SAHİP ÇIKTI
Evinde hiç eşyasının olmadığını ve son bir umut Kimse Yok Mu Derneği ni aradığını söyleyen baba, Aradığım gün hemen geldiler, inceleme yaptılar. 1 gün içerisinde geldiler baktılar, 1 saat sonra eşyalarımı getirdiler. Şaşırdım, gerçekten tahmin etmiyordum. Çocuklarımı çağırdılar, onları giydirdiler. Okul kıyafetlerini, kırtasiyelerini ne istedilerse verdiler. Çocuklarımın ve benim halim zaten ortada. Buzdolabımı, televizyonumu, halımı, çekyatımı, dolaplarımı, kısaca her şeyimi verdiler. Allah bu derneği kuranlardan ve yardım verenlerden razı olsun diye konuştu. EN ÇOK OKUNANLAR

Manisa FK'da İnegölspor hazırlıkları devam ediyor

1 Manisa FK'da İnegölspor hazırlıkları devam ediyor

Korona virüsü yok saydılar, 5 kişilik otomobilden 10 kişi çıktı

2 Korona virüsü yok saydılar, 5 kişilik otomobilden 10 kişi çıktı

Kontrolden çıkan otomobil önce kaldırıma çarptı ardından takla attı: 2 yaralı

3 Kontrolden çıkan otomobil önce kaldırıma çarptı ardından takla attı: 2 yaralı

hızWeb