SAMGİAD IN HEDEFİ BÜYÜK

SAMGİAD Başkanı Levent Özden, Samsun un gelecekteki belediye başkanları, milletvekilleri bizim aramızdan çıkacak. SAMGİAD içerisinden bakan çıkartmak hedefimiz bile var. Makam, mevki hevesleriyle değil, Samsun da taş üstüne taş koyulabilmesi adına hedefl

SAMGİAD IN HEDEFİ BÜYÜK
Samsun Genç İşadamları Derneği, üyelerini ve ailelerini kahvaltıda buluşturdu. The Coffe Home da gerçekleştirilen kahvaltıya yoğun ilgi gösteren genç işadamları, hem aileleriyle hem de arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir Pazar kahvaltısı yaptı.
BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Dernek olarak önemli çalışmalara imza attıklarını ve kentin genç işadamlarının güç birlikteliğini en güzel şekilde ortaya koyduklarını söyleyen SAMGİAD Başkanı Levent Özden, Bizler bu şehrin sorunlarıyla dertlenen, çözümü aşamasında neler yapılabileceğini ortaya koymak için mücadele eden insanlarız. Hepimiz ticari hayatlarımızı başarıyla sürdürebilmenin yanı sıra şehrimizin de geleceğe nasıl daha güvenle bakabileceğini planlayan gençleriz. Bu anlamda ailelerimize ayırmamız gereken vakitten çalıyor, sürekli bir çalışma halinde oluyoruz. İhmal ettiğimiz ailelerimizin gönlünü almak, hep birlikte vakit geçirmek için bu kahvaltıda buluştuk. Bizler SAMGİAD üyeleri olarak büyük ve güçlü bir aileyiz. Bu ailenin bir parçası olmaktan duyduğumuz gururda da haklıyız dedi.
ARAMIZDAN VEKİL, BAKAN ÇIKACAK
Samsun un gelecekteki yöneticilerinin üyeleri arasından çıkacağına inandığını belirten Başkan Özden, SAMGİAD üyelerinin en büyük özelliği Samsun aşklarıdır. Bu şehirde atılması gereken her adım için hazır, taşını elini altına koymaktan asla çekinmeyen bir güç birliğiyiz. Bu anlamda Samsun un gelecekteki belediye başkanları, milletvekilleri bizim aramızdan çıkacak. SAMGİAD içerisinden bakan çıkartmak hedefimiz bile var. Makam, mevki hevesleriyle değil, Samsun da taş üstüne taş koyulabilmesi adına hedeflerimiz büyük diye konuştu.

Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Bakan Soylu'nun kayınpederi vefat etti

1 Bakan Soylu'nun kayınpederi vefat etti

Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldı

2 Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldı

İki kişi silahla vurulmuş bulundu

3 İki kişi silahla vurulmuş bulundu

74 yaşındaki kadın pompalı tüfekle öldürüldü

4 74 yaşındaki kadın pompalı tüfekle öldürüldü

Emeklilerin Beklediği Tarih Açıklandı

5 Emeklilerin Beklediği Tarih Açıklandı

Ordu'da bıçaklı kavga: 1'i ağır 3 yaralı, 25 gözaltı

6 Ordu'da bıçaklı kavga: 1'i ağır 3 yaralı, 25 gözaltı

Düğünden hastaneye kaldırıldı, bir saat içinde öldü

7 Düğünden hastaneye kaldırıldı, bir saat içinde öldü

94 bin 19 kişi yaralandı, 879 kişi öldü

8 94 bin 19 kişi yaralandı, 879 kişi öldü

TIR kavun tezgahına girdi 1 ölü

9 TIR kavun tezgahına girdi 1 ölü

Aşk acısı Aydın polisini ayağa kaldırdı

10 Aşk acısı Aydın polisini ayağa kaldırdı

hızWeb