Phantom uçağını ufo sandılar

Adana da havadan görüntü almakta kullanılan ve tanıtım amacıyla uçurulan DJI Phantom uçağını ufo sanan vatandaşlar, Bu uzaydan gelmiş dediler.

Phantom uçağını ufo sandılar
DJI Phantom minyatür uçak tasarımı yapan ve satan Burak İlhan Seyhan ilçesi, Yeşilyurt Mahallesi nde akşam bir parkta uçağı tanıtım yapmak için uçurdu. İlhan, uçağı uzak kumanda ile de kontrol etti.
Bu arada havada ışıklar saçan bir cisim gören vatandaşlar ise bunu ufo zannetti. Görüntüsü nedeniyle filmlerdeki ufoları andıran ve her tarafından ışık saçan uçağı ufo sanan vatandaşlar Bak bu uzaydan gelmiş, uzaylı dediler.
Uçağı indiren Burak İlhan, insanların uçağı ufo zannettiklerini belirterek, Biz bunu zevkine uçuruyoruz. Havadan görüntü alıyoruz. Çevremizi merak ediyoruz. Kamerayı takıp şu apartmanın arkasında ne olduğunu rahatça görebiliyoruz. Batarya 90 dakikada şarj oluyor. 15 dakika havada tutuyor. 2 batarya var bizi 25 dakika götürüyor. İnsanlar hayretle izliyor biz bunun satışını yapıyoruz istedikleri zaman meraklarını giderebiliyoruz. Kameralı 2 bin kamerasız 500 lira. Akıllı telefonlara da anında görüntü aktarabiliyor dedi. 


EN ÇOK OKUNANLAR

Kafasından vurulan şahıs öldü

1 Kafasından vurulan şahıs öldü

396 promil alkollü sürücü dehşet saçtı

2 396 promil alkollü sürücü dehşet saçtı

Önce kaza yapıp kaçmaya çalıştı, sonra gazeteciye saldırdı

3 Önce kaza yapıp kaçmaya çalıştı, sonra gazeteciye saldırdı

Tır dorsesinde çıkan yangın korkuttu

4 Tır dorsesinde çıkan yangın korkuttu

Galatasaray'a Marcao müjdesi

5 Galatasaray'a Marcao müjdesi

hızWeb